2012. november 28., szerda

Rájöttem!

Nos, hol is kezdhetném? Először is egy faaantasztikus Conon vagyunk túl, jelentkeztek árnyaltabb rosszul sikerült momentumok is, de nagy többségben inkább annyit mondanék, hogy WOOAOAOAOAAHAHAHHAH!

Nade csapjunk is bele a lecsóba.
Cp: Hüh, ez már az legárnyaltabb része az egésznek, mivel a gyártmányozás közben sikerült néhányszor olyan szinten felidegesítenem magam, hogy arra szó nincs. A kesztyűmet három napon keresztül nem tudtam megcsinálni, és ez a legrosszabb része volt! A sapó meglett könnyen, a mellény nem volt nehéz, a nadrágot kölcsön kaptam, a karddal eljátszottam, szemüveget hála Dorcinak szereztem... Ám most, hogy újra nézem a képeket rá kell jönnöm egy durva egyetemes hibámra... Az ingemet kitűrve felejtettem, így (és most Dee-chant idézem) úgy néztem ki, mint egy elbaszott bkv ellenőr. Na ne! A rohadt életbe... Legközelebb, ha Finn leszek, tutkó betűröm valahova, ahol nem látszik...

Program: Reggel korán keléssel és lábban lévő hihetetlen bugival kezdődött minden, annyira be voltam izgattotulva az egész sztorira, hogy nem tudtam már visszaaludni sem (és itt most zárójelben kijelenthetem, hogy at the moment nagyon nagyon fáradt vagyok!), ezért inkább összekészültem és tűkön üldögélve vártam, hogy basszus, indulás!
Odaérvén találkoztam hű jobkezemmel G-channal, aki örömmel fogadta szintén hasonló lelkesedéssel az én pörgési szintem tetőfokig hevített tulajdonságait, majd mikor azt mondtuk, hogy mi Mamutban öltözünk át lelkesen vezetett végig a folyosókon az utolsó emeletig, hol drámai szerencsétlenkedés árán sikerült végre normálisan felölteni a jelmezt. Egész. Úton. Azon. Fostam. Ne. Hagyjak. Otthon. Semmit! És sikerült! Fuck yeah!
Mivel elment a kedvem az írogatástól, és amúgy is nagyon fáradt vagyok, most csak összegzés kép annyit mondok, hogy durva jó Con volt. Elpusztultunk a fájdalomtól a végére, annyira lezsibbadt mindenünk, de tömérdeket röhögtünk, megfogtam Lokit (hogy hol az nem publikus xD) ölelkeztem Marshall Leevel, teliettem magam a Mc-ben és talán legutolsó és legjobb élmény ként, nagyon boldogan jöttem haza.

Fantasztikusan király élmény volt. Aki nem jött azt hiányoltuk, aki ott volt, annak örültünk.


Mára ennyi voltam
(bocs a hivatalos szövegért, de Hollywoos Hírügynökséget néztem xD)
szóval, majd legközelebb találkozunk.


Így a végére még annyit: SZEXIK VOLTUNK!


A pultos lánynak adjanak borravalót, nekem pedig légi csókokat. Jóéjt!

2012. november 14., szerda

Az élet nagy igazságai 1.rész

Nem tudom, hogy valaki rajtam kívül elvetemült-e annyira, hogy leüljön a kádba, eresszen egy hattttalmas adag meleg vizet és a habokban elmerülve kezdjen neki a tanulásnak.

Na, hogyha van ilyen érdeklődő s kicsit elszállt delikvens rajtam kívül, azt biztosan megtapasztalta már, hogy a kád, a forróvíz és a teszem azt mondjuk Irodalom tanulás igen kompatibilis kapcsolatba tud lépni. Ennek (szerintem) pár nagyon nagyon egyszerű oka van:

1. A forró/meleg víz olyannyira éberen tart, mikor leég a lábad, hogy eszedben sincs elaludni.
2. Ha már a kádban ülsz, nem fogsz kiszállni a melegből azért, hogy behozzad a telefonodat, vagy az MP3-adat szórakoztatás képpen. Mindig azt szórakozol -ez esetben tanulsz - ami éppen a kezed ügyébe kerül, mert ha meleg a víz, gyorsan fürdeni nem lehet.
3. A meleg víz felpezsdíti a vérellátást a testben (ez biológiai tény, fogadjuk el :D) ezért az agyadban több vér áramlik át, nem leszel olyan álmos, és kicsit fogékonyabb is vagy, muhah!
4. Miután kiszálltál a kádból és az én esetemben mondjuk még a hajad is vizes esélytelen, hogy elaludjál, mert a hideg megcsap és a libabőr által fellépő impulzus sem hagy relaxálni.
5. Ha megfürödtél, és ott tanultál, utána még tanácsos átismételni párszor, mondjuk az ágyon fekve. Ezt hívom én "Álmodból felkeltenek is tudnod kell" kategóriás tanulásnak. Nem egyszer esett meg, hogy tanultam, elaludtam, illetve csak elbóbiskoltam, s mikor felébredtem az utolsó eszemben járó dolgot kiáltottam. A jelen helyzetben például azt, hogy: Az alkotmány bíróság 15 főből áll és 9 évre választják őket. (Milyen szép tantárgy ez a Sajtó és Nyilvánosság, ugyeee? :D)
6. És egyben utolsó tanulsága a kádban fürösztésnek, hogy utána már nem kell fürdeni. De tényleg. Friss vagy, illatos, simis a bőröd (bár én majdnem meggyilkoltam magam fürdés közben...) és a hajad is puhán libeg.

Tehát, konklúzió: Kádban tanulni, JÓ. Tessék kipróbálni, tessék élvezni. Van amikor beválik. Van amikor nem. Hogyha nagyon kómás vagy és még este tízkor akarsz tanulni a kádban, akkor azt nem javaslom, mert olyankor a meleg víz selymes simogatása olyan szinten hatalmába kerít, hogy elalszol.


A pultos lánynak adjanak borravalót, kellemes habfürdőzést és jó éjszakát!


2012. november 12., hétfő

Hát mán megint itt vagyok!

Nomániménemá!

Szóval, ismételten köszöntöm itt a kebellel illetve pénisszel rendelkező ki közönségemet (mauhahahah xD). Mai témánk, hogy én mennyire utálom ezt a kretén sulirendszert, és hogy milyen csodálatosan okos dolgokkal tudjuk elütni az időnket, mikor nem jut eszünkbe semmi, illetve esetemben, mikor éppen rohadtul nem akarunk tanulni :D

Szóval. Az iskola téma: Gyerekek, mi a frász értelme van annak, hogy három év alatt kell megtanulnunk a béka segge alól középfokú nyelv vizsgázni? Én nem értem! Ha megkérdezném az angol tanáraimat, tuti, hogy nem azt mondanák: "Hát Dia, én három év alatt tényleg eljutottam a középfokú szintre". Ilyen nincs! Egyszerűen ha valaki ezt mondja nem hiszem el neki!
Nem lehet megcsinálni, főleg akkor, ha minden gondod nagyobb mint az angol tanulás. Én személy szerint már magát a nyelvet se szeretem sőt, még rondának is találom. Oké, értem a sztorikat, amiket akarok, tudok így olvasni, és filmekben is értem a szöveget. De attól még nem érdekel :o Nem fogok megtanulni kismillió valahány értelmetlen szavat, csak mert valaki azt mondja :o Tanulja meg a hóhér... érdekel is engem... Oo.

Na a rendszer ellen lázadásból ennyi elég is mára! xDD

Aszongya. Éhes vagyok és ez már rossz itt eredendően, mindjárt hozok magamnak csirkepaprikást, csak abbafejezem ezt a dolgot.

Tehát. Csodálatos okos és kretén dolgok, melyekkel mindenki el tudja ütni az idejét amiiiikor csak akarja .D Ilyen például a blogok és memek világa, akiket én személy szerint nagyon szeretek, mert cukik. A másik rész, pedig amikor facebookra kiírsz valami értelmetlen, és funkció nélküli üzenetet, tettem én kettőt is ma délután. Az egyik az a bizonyos, ominózus "Vattacukor" mely lassan az ikonommá válik. Nem szeretem annyira a vattacukrot, hogy mindig elepedjek érte, csupán finom és király mondani. Meg vicces szó is. Hasonlít a cipőfűzőhöz... Dot.

Pöpöpöm. A második ilyen kaliberű dolog, hogy hétvégén, azaz vasárnap délután, mikor éppen pocakfájás és Ace Ventura 2 közepette feküdtem anyu combján, míg ő a fülemet piszkálgatta, elbambultam a karja alatt tesóm légelválasztó micsodabigyójára ami ilyen szépséges virágos mintás dolog, lényegtelen. Mikor anyu lejjebb emelte a karját, a szemem félrefókuszált. Az...őőő... jobb szemem a térelválasztó biszbaszt nézte a másik meg anya karját és így: "Ó bmeg, bekancsultam, ja nem minden okés!".

Ezt az értést mindenkinek tessék kipróbálni, baromi jó dolog :DDD

Nos, asszem ennyi lennék mára, húzok enni, mert már csönget a szemem, Dávid meg ül a padlón és nyafogázik.

No csocsimocsi :D

2012. november 11., vasárnap

Mindennek vége!

Ó na, nyugi nincs semmi baj, csak lelkiekben. Nem akarok meghalni, nincs depresszióm, épphogy a fejem fáj egy cseppet. Viszont amúgy tényleg mindennek vége. És ezt az évet a világ direkt az én kiszúrásomra készítette! 

Kezdjük az elején. Mint mindenki tudja, 2012.12.21 (vagy hogy) világvége! Itt rögtön mindennek vége, ezzel együtt kell élnünk, ezt el kell fogadnunk mind meghalunk, szevasz. Mindenkit szeretettem! 
Mint látjátok a világ kapásból két három dolgot cseszett el. Egy, tesóm nem éli meg a 21. életévét, mert 23-án született! Kettő, nem kaptuk meg azt a nyomoronc szombatot, pihenni! Három, mind meghalunk. Kapd be Napkitörés, de tényleg!

Mivel a legnagyobb dologgal kezdtem, most jöjjenek az apróbb, de (számomra) sokkal mélyen szántóbb dolgok. Nos hol is kezdhetném? Vége a Katekyo Hitman Reborn mangának és ez annyira szívszorítóan szar, mensi időszak alatt (Kapd be Mikulás jó mélyen!), hogy azt el nem tudom mondani. Mi az, hogy vége?! Miért van vége!? Hát még innen hatszor lehetne tekerni, új karik jöhetnének, úgy karik mehetnének, régiek halhatnának, időt utazhatnánk! Innen még hatalmas tárháza van a lehetőségeknek! Ássuk el a rajzolót... ._.

Következő hasonló kaliberű dolog, hogy a Bleach mangának is hamarosan vége, amiért azért annyira neeeem kááár... mert már olyan szinten el van húzva szerencsétlen nyomorult sorozat, hogy már én haragszom, pedig imádom! Ráadásul most még ki is derült erről a szerencsétlen Ichigo gyerekről, hogy a nem tudom kije quncy... ._. Idegesítsetek már. Mindjárt ahhoz az erőszinthez érünk, hogy meg*aszta egy vámpír ezért napsugarakat fingik, és ezzel mindenkit legyőz. Ecsém... Túl spirázzuk azért...

Ömnömnömn... Harmadik szívfacsarás... Mi lesz így velünk? Mindenki kedvenc rohadék orvosa, Md.House abbahagyja a Tv2 praktizálást és vége! Értitek ti ezt? Kampec a sorozatnak... Mit fogok én nézni unott óráimban? Semmi Wilson ugratás, se megjegyzések a többiekre. Semmi szívatás, nincs több "Mindenki Hazudik"... Vége :( Gyújtsunk gyertyát érte!

A következő ilyen kaliberű, és a legeslegeslegeslegroszabb dolog, hogy egyes sejtések szerint az én drága bálványozott és hőnszeretett Odaátom is lassan elérkezik a végére... És ez az a pont, ahol így nem engedem. Hát! Nem szabad, nem lehet, kell még kell kell kell! Akarom ._. Nekem erre szükségem van. Komoly elvonási tünetekkel küszködöm, ha nem tudok nézni! Ne legyen még vége! Könyörögööööm :(

Akkor minek van még vége? Ömhn... 
Elméletileg, és ezt nem tudom alátámasztani, de szerintem a Született Feleségeknek is hamarosan vége. Hát már annyira úgy néz ki.. Momentán, minden jól van, mindenki boldog. A hullát elásták, a pert megnyerték, aki szeret az megint szerelmes, aki utál, az kibékült, aki jegyes házasodik... Szóval minden túúúlságosan is klappol! Ne legyen vége! Min fogok én órákat sírni? Ez nem oké... heh!

Azt hiszem úgy nagyjából ennyi az annyi, amennyinek vége. És ezek nagyon elszomorítóak, viszont hál istennek van rengeteg dolgok, ami csak felvidítani tud! Vagyok én (ez már önmagában jót jelent, míg élek remélek) és vannak a barátaim, és van csokiszósz, és van tejszínhab és van PewDiePie és van WolfEinstein (esős napokon pont jól fel tudod magad spanolni rajta .D) és van internet, és vannak könyvek, és van Wattacukor és van szerepjáték, és van varrás, és van kalap, van Con, van palacsinta, van Showder Klub (annak még nincs vége xD Muhahaha!) van Naruto, van Blazer Drive...

Tehát élvezzük ezeket, amíg tudjuk, mert mindezen szép és jó dolgok ellenére a világnak akkor is vége lesz Decemberben!

A pultos lánynak adjatok borravalót, ragadjátok meg a sót, menjetek hordókra vadászni, és strand labdázni amíg tehetitek, mert Decemberben mind meghalunk. 

Csókolomsztok!

 

2012. szeptember 13., csütörtök

Pramprüm.~

Jáááj!
Már megint ezer éve jártam erre, aminek igazából az átokverte ki*aszott Mozilla Firefox a neve. Nem tudom, hogy mi a halál lett ezzel a szutyokkal, de egyszerűen képtelen vagyok megnyitni. Mindenki ugyanazt ajánlja és én már milliószor meg is csináltam! De ez egy... fucking shit. Ölje meg valaki és kérem vissza a Mozillámat T_T Mindenem ott van elmentve, valami Informatikus beállítottságú tüneményes édesvirágszál segítse meg lelkem mert most úgy érzi magát, mint egy börtönbe zárt Főnix... Kell az a rohádt inte'net! ._.

Nos, más, szebb kellemesebb és simogatóbb témán jár az agyam, de egyfajta "női probléma" miatt az egész heti gondolkozásomat sírás, fagyi és romantikus filmek töltik ki, és ezt egy cseppet cikinek is érzem. Öm... a többi gondolatomban az jár a bukómban, hogy mikor jönnek meg az átok Ebayos holmik, amiket ezer éve rendeltünk, de már kezdem úgy érezni, hogy ki kell érte utaznunk Pekingbe! Tujvaanjukat ._.

Úúú! Most jut eszembe, hogy új történeten gondolkozom, amit Rosie már picit meg is szagolgathatott a csodafüzetemben. Ilyen... kis Istenes, Világháborús, Gyilkolászós a képlet, szóval... eeee... majd meglássuk xD Nönönö... Mit mondhatnék még, hogy kitöltsem ezt a rohadt párbeszédablakot még a lap aljáig? Őmn...ömmmn....

Mondjuk.

Vattacukor!

Innen üzenem, hogy szeretlek Dee-chan xDD És Risa nincs itt ;D

If you know what I mean!

Puszimuszi.~ 

A pultos lánynak... azért ami jár˘˘

2012. augusztus 26., vasárnap

Az élet az úr!

  Ne ne ne! Ne is kérdezzétek mi a frászért kapott szerencsétlen bejegyzésem ennyire kretén címet, igazából nem is fontos. Szimplán este 21:41 van és én egy hosszú, agysorvasztó napon vagyok túl, úgyhogy... kicsit kettyósnak érzem magam.

A kettyó átmeneti oka, hogy hm... sacc per kb három órája sütünk anyámmal palacsintát, ezalatt az idő alatt 80 oldalt elolvastam neki hangosan és kicsit le vagyok merülve agyilag...

Szóval! A mai témám a pillangók.. Na jó nem, nem szívatlak benneteket. Sőt... ez amolyan Sziasztok élek és virulok jólvagyok hittérítő bejegyzést mert leültem zenét hallgatni és karaktert alkotni szóval totálisan elment a kedvem az egész bejegyzéstől!

Úgyhogy!

Jól vagyok, élek létezem. Sziasztok!

2012. július 31., kedd

Fű de modern vagyok >=D

A cím nem  takarja a bejegyzés további sorait, tehát, ha valami problémánk van, akkor csak tessék mondani! xD A bejegyzés címe azért az ami, mert eredetileg arról akartam beszélni, hogy fűűű, nekem van Tumblröm, Twitterem, Facebookom meg minden marhaságom, csak aztán rá kellett, hogy jöjjek, hogy tulajdonképpen nem leszek ettől modern, de folytassuk is inkább!

Mint azt a legtöbben tudjátok... Két hete..? Vagy három, részt vettem a selymes hátsómmal a drága Con-on, mely fantasztikus volt, mint csillagos ég alatt szeretkezni (már, amennyire fantáziám engedi elképzelni ezt a szituációt, amúgy is rámentem a hülyébbnél hülyébb hasonlatok gyüjtözgetésére... No mindegy). Szóval, volt ez a rendezvény, melyen megjelentem kedves Kyrie cimborámmal együtt, és mivel párosan jelmezeltünk nem hagyhattuk el egymást. Ő volt G én pedig neki a, hát boxoló társa Knuckle illetve, hát ahogy elhíresültem a "Pedofil Pap", mert extrémen én vagyok! (És igen Alice, Risa titeket is én adlak össze de a szövegemből még semmi sincs meg!)

Na szóval, csak hogy pár rigmust regéljek erről a csodálatos rendezvényről, kezdjük ott, első pacsi pont:
HIDEG VOLT. A karakterem, mint az a képen ki is látszik Fekete köpenyben van, plusz alatta még a lekötés, egy 32 fokban én már kiszáradt pisztrángként vergődtem volna a földön és könyörögtem volna, hogy csapjatok pofán egy vödör vízzel, de a Jóisten a menyből rám mosolygott és felhős, hűvös idő volt. Nyam!
A második, hogy hát... mindenkit szerettem Conon... Mindenkivel beszéltem, aki számított és aki ott volt (itt emlékeznék meg Miyáról és a 9z-ről, mert nem tudtak jönni TT).

A harmadik és az egyik legjobb pont, hogy Első számú Fan lettem és büszkén közlöm, hogy van egy saját bejáratú Castielem... bizony >=D Tiszta aranyos volt ez a lányka, hát én lettem az első fan... xD Lásd kép:

Gyönyörű képek vannak... Mint a vattacukor olyan képek... Imádom őket. Csak egy pöppet degeneráltul nézek ki rajtuk, de ez... velem járó részlet.

A negyedik és szintén nagyon nagy előny, hogy Csatlakoztam Loki Hadseregéhez (Jointam Loki's Armyba, mert imádom így mondani) egy nagyon nagyon aranyos fiúcska csinált Lokis zászlót, én meg hát elloptam azt a zászlót, mert tetszett >=D De aztán visszaadtam mert az a srác nagyon cuki volt -°°-.

No... Azt hiszem, hogy Ötödik nincs. Vicces volt, szórakoztunk, lett egy saját bejáratú Angyal Isten micsodám (Cas) aki megszentel ja és lebonyolítottam egy gyönyörű esküvőt. No... Ennyi lettem volna már, bezár Kazu móka zsákja.

A pultos lánynak adjatok borravalót, mert még nem elég gazdag.

Csóközön^^

2012. július 20., péntek

Fűűű

Úristen de régen jártam erre!

Nos, mivel ilyenem is van ideje lenne belevágni egy új, kellemesen toroksimogató esetleg szemkönnyeztető bejegyzésbe!

A mai témánk, miért nem képesek az emberek elfogadni, hogy valaki nem ér rá velük beszélgetni? Tudniillik, hogy ÉN mostanában csak Elfoglalt állapotban vagyok elérhető msn-en, mivel így is úgy is nyolcan minimum rám írnak és nincs erőm arra figyelni,hogy mindenki apró problémáját felfogjam. Vannak akik nyugodtan rám írhatnak bármikor ( Dee-chan, Miya, Nana...), de nagyon zavar, hogyha az Elfoglalt ellenére is MINDENKI megtalál, valami jelentéktelen badarsággal.
Szeretek beszélgetni, ne értsetek félre, ismertek. Csak nagyon nagyon zavaró tud lenni, ha valaki Elfoglalt és mégis nyolc felé kell figyelnie. Elküldeni senkit nem fogok, mert szemét nem vagyok és nem akarok megbántani embereket. Szimplán csak szeretném, ha elfogadnánk, hogy az ELFOGLALT azt jelenti, hogy ELFOGLALT nem pedig azt, hogy "Nézd milyen szép piros, de azért ráírok!". Könyörgöm, ne csináljuk ezt.
 ._. Aztán még én vagyok a bunkó, mert leírtam. 

Kedvesebb téma!Képzeljétek híveim, el kezdtem varrni... (már, ha ez meglepi nálam xD), és úgy döntöttem, hogy készítek egy Thor és egy Loki babát, hogy legyen még két haszontalan plüss töltelék, amit szorongatva, illetve amin fekve szunyálhatok xD Tiszta cukik lesznek*-* Ölni fogják egymást állandó jelleggel. Yeeeey!**

Na, a még vidámabb téma, hogy ismételten film, Marvel illetve (és ez Dee-chan hibája˘˘) Ryan Reynolds függő lettem... xD Most néztem meg az "Én és én meg a tehén" című filmet, ami csepppppppppeeet agyrohasztó jelleggel bírt, íj módon holnap Conon hihetetlen konzervált állapotban leszek.

És, aki jön Conra, annak puszilom, ott leszek, keressen a "Pereverz Pap" felirat alatt!


Puszimuszi^^

2012. május 21., hétfő

Betegség.~

Kedves lelkek, kik éterbe szólottak eme szent órán, kérlek hallgassátok meg, egy haldokló végakaratát, ki midőn hulla kába fekszik fátyol függönyös selyem ágyban, s sápadt bőrén izzadtság csurog végig, remegő csuklóját homlokára emeli s eme pár szót suttogja kiszáradt ajkain:

Na szevasztok barátaim!

Midőn azt a fél társaság már tudhassa kissé kiütött az osztálykirándulás, mivel (és ezt csak nektek mondom el, mert még az orvosnak se mertem megmondani, mert hülyének nevezett volna) Szombat este beszabadultunk a városba... hmmm kb fél tíz felé... Amikor már tudjátok még nyáron is elég hűvös tud lenni... Na már most... Anitával Találtunk egy kutat... És hát, gyermeki fantáziánknak és a víz csábító illatának köszönhetően eljártunk egy esőtáncot a fellövődő vízsugarak fénylő gyűrűjében, aminek a következménye az lett, hogy én tokától bokáig eláztam. Tehát így a cipőm (amit észre se vettem ._.) a bokám és a pulcsim ujjai olyan vizesek lettek... mint mikor egy tampont vízzel teli medencébe dobsz :o Tehát facsarni lehetett belőle a vizet... Na nem is ez a lényeg.
Tegnap hazaérve mérhetetlen fejfájás lett úrrá rajtam, megfájdult a torkom és estére belázasodtam. Reggelre a fülem is fájt, feldagadtak a nyirokcsomóim és még mindig nem múlt el a fejfájásom két gyógyszer és tíz óra szunya után sem.
Ímigyen hát elmásztam a dokihoz, aki ki is írt Szerdáig (Haaa-le-lu-jaaa!) és aznap reggel kell visszatolnom hozzá selymes popikámat... :D
Nade... Kaptam egy raaaaaakat orvosságot, amiből az egyik egy akkora Lóbaszó szem, hogy az agyam ketté állt, mikor megláttam. Mondom anyának, hogy Én ezt nem tudom lenyelni, aztán csak leküddtem... Huh. És abból megint kell majd holnap meg Szerdán... Nyamm.~

Na viszlát Csütörtökön (remélhetőleg ._.)

A pultos lányt pedig tudják, hogy hol keressék ;D


2012. május 16., szerda

Random rémálom? oO'

Na szóval, az az történt becsületes mai napon, hogy midőn lelkem fáradtnak éreztem pitymallat sok Hamlet olvasás után, erőt véve magamon s saját késztetésemre behemperedtem puha ágyamba, hogy fejem álom világba hajtsam, s fáradalmaimat kipihenjem.

Ennyit a kerettörténetről! Hup!

Na szóval, az történt, hogy mondom én kipihenem magam és csak lefekszem, mert idegesít álmosságom, szóval becsomagoltam magam két vastag takaróba, mint egy túlexponált hernyó és elaludtam. Nem is tudom mikor, nem is tudom hogy, de azt álmodtam, hogy az iskolámban, ahol SOHA nem volt, most Luca Napi partyt tartunk, szóval mindenki bent van eszünk iszunk mulatozunk. A helyszín úgy játszódott, hogy akik az Európába járnak tudják, hogy a termem hogy néz ki. Na most, mikor bementél a terembe, nem a mi kis szegényes kis osztályunk volt, hanem egy zsír bazi nagy partyterem.
De az álom jelentős többsége alatt itt nem volt az égadta világon semmi lófing, szóval le volt kapcsolva a villany, és mindenki valahol máshol volt. A lényege a sztorinak, hogy Aliceel beszélgettünk valamin, aztán Dee-chan is becsatlakozott és valamelyikőnk mindig elment egy időre, kajáért, inni satöbbi. És Alicenek már menni kellett volna haza, de mindig maradt mert jól érezte magát és este kb fél kilenckor hívtak ENGEM a szülei, hogy Ugyan küldjem már haza a gyereket, mert most már mérgesek...
Na le is mentem hozzájuk, mert a lépcsőn pletyiztek a nagyterem előtt, mondom Alice drágám, húzzál haza, erre rám kiabált, hogy nem... Na mondom jó, akkor büntessenek meg és sértődötten felmentem a PADLÁSRA (Mivan!?) és ott volt Kyrie-chan egy adag pop-cornnal Tv-t nézegetve. Erre nem pontosan emlékszem, de leültem mellé és együtt ettünk, majd egy idő után fölállt jelentette, hogy ő elhúz haza mert fáradt, de nekem itt hagyja a Tv-t meg a Kukoricát. Na... mondom jó'van, úgyis megakarom nézni a Cigány balerina című baba rajzfilmet... Wtf...?
Na mindegy... Ezután volt, hogy Delilah dühtől túlfűtve betörte a Padlás ajtaját és rám kiabált, hogy mennyire szemét vagyok, mert nem köszöntem el Alice-től... Pont válaszoltam volna, de akkor tesóm bejött a szobába és felébresztett... A jobb karomat úgy elaludtam mint életemben soha és ilyen nyáltenger feszített a párnámon... ._.

Álom álom fura álom.~

A pultos hölgynek adjanak borravalót.~

2012. május 13., vasárnap

Kihasználom az embereket?

Régen nem írtam... Régen nem jártam erre, ugyanis a gépem önszántából kitalálta, hogy biiizony ő most felmondd és kilép ebből, szóval totál elfelejtettem nézelődni.

Nade sebaj, most jön egy kicsit hisztis, a végére kellemesnek ígérkező bejegyzés.

Első napi rendi pont:
Miért van az, hogy akit jó embernek és barátnak hisz az ember, az random kitalálja, hogy a másik Szar szemét, megbízhatatlan és mindig csak kihasználja a másikat? Én ilyen ember volnék? Mert én nem nagyon hiszem, és pocsékul esik ha valaki annak tart... Van, hogy az  embernek nincs ideje vagy pénze valahová menni és van, hogy egyszerűen csak otthon akar lenni és megdögleni a fáradtságtól. Vannak ilyenek.
Hogy mindenki számára világos legyen, elmesélem... Van, talán csak volt egy barátnőm, akit nagyon nagyon szerettem és lehet hogy már nem érdemli meg, de azért szeretem még most is. Nevezzük... hmm...Fairynek. Namármost,
Kedden rám jött az inger és kitaláltam, hogy Én bizony visszatáncolok a régi iskolámba, és körbenézek, beviszek pár könyvet a könyvtárba, de nem akartam egyedül menni, gondoltam felhívom a volt osztálytársaimat, na jöjjenek velem. Felhívtam az egyiküket, aki mondta, hogy most nem tud jönni, mer sietnie kell. Na mondom jól van, felhívok egy másikat, Fairyt. Na felhívtam, kinyomott. Mondom mi a fene van? Felhívom, megint kinyom és erre jön egy SMS pár perc múlva, hogy idézem "Majd akkor merj felhívni, ha megbántad bűneidet". Na mondom WTF? Visszaírtam és rá kellett jönnöm hazaérve, hogy ez a csaj bizony már megint hisztizik. Kitalálta, hogy nekem ő csak arra kell, hogy kihasználjam, és bezzeg vele nem megyek el sehova, csak az új osztálytársaimmal. Na mondom ez nem maradhatsz szárazon, pár nappal később méregből, baráti befolyásra ráírtam facebookon, hogy ugyan mondja már el, hogy mi a szar a lelki görcs alapja már megint... A válasz pedig egyszerűen megrendítő volt... Az érkezett, hogy én bizony baszok rájuk... Merthogy ők elhívtak engem valahova, de lemondtam, és ők csak akkor kellenek nekem mikor valamire szükségem van tőlük, és ha a 9.z hív valahova legyen akármilyen költséges elmegyek velük...
Na álljon már meg a menet... Felháborodva rögvest vissza is írtam, hogy ha már itt vagyunk tisztázzuk, hogy mikor is használtam én ki őt, őket, meg, hogy mi az, hogy baszok rájuk... Aha... Válaszba jött, hogy Márciusba hívtak... igen és érdekes módon azelőtt találkoztunk párszor, hívtam, hogy találkozzunk ő is hívott és mentem... Fuha... És egyszer nem mentem el velük, hátam tudja hova... Igen, ezért szar szemét vagyok.... Aztán ahhoz képest, hogy tényleg szarok a fejükre múltkor én hívtam el Fairyt Conra, hogy ugyan jöjjön már mert tök jó lesz, sőt még fel is ajánlottam, hogy Én szívesen segítek neki jelmezt csinálni... igen, tényleg én használom ki őt... Jó köszi.
Na vissza is írtam, mire a válaszban már sehol nem volt emlegetés árnyékában sem, hogy én bizony kihasználnék valakit  (Hoppá!) és az sem, hogy baszok rájuk (Hoppá hoppá!) csupán az, hogy ő nem csak magáról beszél... Hmmm... ki lehet az, akit még én kihasználok, a volt sulimba jár és találkoztam is vele... Másik két ember, akik közül... senkit se használtam ki, és találkoztam is velük, tehát baszni se basztam rájuk. Ez érdekes...
Szerintem nem vagyok hülye. Engem nem neveltek arra, hogy kihasználjam az embereket és eddig még azzal se tettem, aki megérdemelte volna... Egyik barátnőm szavait idézem, akinek elmeséltem az egész hacacárét: "Te... bazmeg... én örülnék ha így kihasználnál engem".
Szóval... aki szerint ilyen vagyok, kihasználom az embereket, akkor az szóljon már légyszi, mert én eddig nem vettem észre... oO'

 És tudjátok mi a fent említettekben a legviccesebb? ._. Hogy mire leírtam kibékültünk xDD Imádlak világ!

A másik téma, pedig, ami jóval villanyozóbb és vidámabb, mint az eddigiek, újra rám tört az Odaát láz, igen Rose! Megvan a negyedik évad, és ha adsz szívem egy Pendriveot cuppantom  is át neked sűrű szeretet gőzben fürdetve teljes szívből, haha!
Tehát! Kedvenc Márkom jóvoltából, kit ezentúl az egekig magasztalok, s nevét aranyba forgatom, míg világ a világ, megkaptam a negyedik teljes évad letöltési linkjét, s rájöttem, hogy eme szent ember reá tud venni egem olyas fajta dolgokra, melyekről soha nem álmodoztam eddig. Ez pedig, hogy megtanított használni Isten csodálatos eszközét, mellyel az össze Cheatelő a földön biztosan dolgozott már... és ez... az uTorrent!
Eddig a büdös életbe nem tudtam használni, de ez a megátalkodott szentember elmagyarázta és rávilágított a tényre, hogy bizony hogy is kell ezt az izét irányítani... és SIKERÜLT! Na mondom meghalok, a lábaid elé borulok és szeretlek, amíg akarod. Sikerült, letöltöttem és azóta azt nézem... Haha!
Köszönöm a sok segítséget Márk Imádlak!

Az elkövetkezendő két bejegyzés másról fog szólni. Az egyik a csodáááálatos Györi osztálykirándulásunk lesz, a másik, hogy micsoda zsákmányokat szereztem tegnap (2o12.12.-én) az Ázsia Centerben*-*

Na és most... Minden jó!

A pultos néninek adjatok borravalót, hogy legyen pénze protézisre (mert én rímekben beszélek, s örülnek az egyedek).

Jóéjszakát!

2012. április 10., kedd

JUHÉÉÉJ!

Csókolok mindenkit, aki követi szerény blogom szerény életének szerény bejegyzéseinek szerény sorainak és betűinek szerény értelmét...
Azazhogy hello világ, élek még!
Nade csapjunk is bele rögtön a lecsóba.
Mivel most rám jött az írhatnék leállítottam éppen aktuális filmemet, hogy néma csöndben alkothassak egy új és tartalmas blogbejegyzést. Hacsak félúton nem unom meg az írást... Haha.. nem fogom.
Az első napirendi pontom a Con lenne. Zseniális volt, igazán élveztük mindannyian, és bár az idő pocsék volt, a levegőm kevés mégis azt mondom, hogy egy élményekben gazdag baráti parádézás volt.
Vász? ˘˘'
Con után szinte rögtön (vázz nem is értettük) meghívtak egy Fairy Tail klubba minket Dorkával... Vász?˘˘'
No majd eltöltjük mindegy! A lényeg, hogy jó Con volt... Heheh.
Következő napirendi pontom a rohadt egerem volna. Nem nem patkány, nem Döncivel van bajom, hanem ezzel a nyomorult Logitech számítógépegérrel, ami szarik arra, hogy mit akarok sose engedelmeskedik! Kitalálta ez a nyomorult, hogy elromlik nekem. Nem érzékeli a lefelé görgőzést, úgyhogy már meghaltam tőle, és amúgy egy kattintást néha kénye kedve szerint kettőnek értelmez, tehát ha véletlenül valakinek msn-en rohadtul sokáig nem válaszolok, az kérdezze meg hogy hol vagyok, mert lehet, hogy ez az isten csapása lépett ki a beszélgetésből ._.
Kövi téma, drága Kumi-chanom lelkesedése, melyben elkezdett írni a lelkem egy saját fánfiksőnt, mely Soul Eater témájú, s melyben mint saját karaktere Fegyvere én is részt veszek. Mivel a karakterem - Szokásomhoz híven.- igen sötét múlttal rendelkezik, ezért Kumi-chan kijelentette, hogy márpedig társ szerzők leszünk, nekem meg dagadt a mellem a büszkeségtől a kiváltság miatt és ezen oknál fogva kb hat perc alatt le rittyentettem neki a harmadik fejezet első másfél oldalát. Viccesen nézett ki. Jah és a lelkem azt mondta, hogy tehetséges vagyok úgyhogy lélekdopping volt tőle minden. Na ezért most nagyon jól érzem magam.
Aaaazt hiszem az utolsó tételünk, hogy tegnap Pápápárárárááá Húsvét Hétfő volt, átcsoszogtunk drága uncsitesómékhoz és naaagyon jól éreztük magunkat. Annyit kártyáztunk, hogy egy hétre elegem lett a Franciakátyákból. Folyton aláztuk egymást és a nevelőapukája még meg is locsolt... Megmutatott nekem pár fotográfiával foglalkozó könyvet és nagyon király képeket, amiket ő csinált. Meg persze megvolt a szokásos "Na most üljünk le Született feleségeket nézni" effektus... :D Hahah...
Na azt hiszem, hogy mára ennyi volt.
A pultos fiúnak adjanak borravalót, hogy mehessen edzeni, mert egyre kockásabb a hasa (Oh la la.~)

Kijenetkeztem^^

2012. március 17., szombat

Con Con, édes kicsi Con... xD

Fúh... fel vagyok pörögve, pedig még csak egy hónap múlva lesz. Anyám azám azám! *-*

Nos, a mai témánk, így 21:02-kor (ne higgyetek a blogom idejének, tottál meg van hülyülve ._.) a Con és azon belül is a Cp-zhetnék.
Tegnapi napunk alkalmával Dorkával karöltve lerobogtunk Ázsiázni egy sort, amiből nekem hasmenés lett a jussom mert - s ezt akár szerződésbe is adom - a Bolognai, amit ettem RÉMES VOLT. Soha többé, sehova ._. Fúj...


Eredeti célunk, amúgy Cp-ügyben dirid-darab szerzés volt, de ebből részemről nem lett semmi. A jelmezem Dorkával karöltve egy kettes Fairy Tail bohóckodás lesz, melyből én leszek a gyökérebbik karakter, azaz Grey Fullbuster, a Fairy Tail forrófejű jégmágusa, aki nem mellesleg egy bishounen, de nagyoon xD. A jelmezhez szükségem volna egy lengős fehér alsógatyára, amit eddig nem sikerült beszerezni, de nincs minden veszve˘˘ Akkor is meglesz. Eddigi állás szerint van hozzá parókám és némi levegőn száradó gyurmám (by.: Dorka (Köszi*-*)) éééés pénzem xD. A karakterben az a legjobb, hogy különösebb cp sem kell hozzá mert folyton MEZTELENKEDIK! Erre még a tanára tanította gyerekkorában. Mindegy, most nem ez a lényeg >_< Hanem, hogy készülget a cp, és a hajam már megvan hozzá, az alábbi képeken láthatjátok... Illetve fentebb, mert ez a szar nem engedelmeskedik ._.

Na ennyi is lennék mára. Arti néni kilenetkezik^^

A pultos lánynak pedig adjanak borravalót.

Ja és Miya, ha ezt a bejegyzést olvasod, üzenem, hogy Mia egy állat és úgyis Akirát fogja választani xD

2012. február 16., csütörtök

Könnyek.~

Hölgyeim, Uraim, Kisszörnyek, Nagyszörnyek, mai témánk, a könnycseppek!

Huh, ne aggódjatok, nem depressziózok, csak elgondolkoztam azon, hogy milyenek is a könnycseppek. Kis sós valamik, amik a szemünk sarkából témferegnek elő és tökéletesek a szem fertőtlenítéséhez, érzelem kifejezéshez és ahhoz, hogy felidegesítsenek, mikor te is tudod, hogy aludnod kell, de nem tudsz elaludni és ásítozás közben folyton könnyezel. Marha dühítő!

Namármost... rájöttem, hogy nemrég egy Szerepjáték kapcsán (ehem.. igen tudom tudom, kissé függő vagyok) megfogalmazódott bennem, hogy milyen fontosak is a könnycseppek. Hiszen? Ha valaki sír, akkor rengeteg jelentősége lehet. Öröm, bánat, harag... vagy egyszerűen felold egy nagy mennyiségű stresszt. Engem a sírás például mindig megnyugtat. Kiadom a bajaimat a kis cseppecskéknek köszönhetően, és kész is a tökéletes nyugalom.

Szeretem a könnyeket. Nagyon és annál is jobban, mert ha valaki sír, utána nevetés jön. Mindig, nevetés és boldogság. Legalábbis szerintem...

A könnyek még tökéletesek valamire. Emlékezni... A szeretteinkre, akiket féltünk, akiket elvesztettünk. De Tora fogalmazta meg ezt tökéletesen...:
Ha könnyeket hullatsz a szeretteidért akkor a könnyekkel szétszórod a létüket a világban... A lelkük egyben marad, csak több dolog lesz, ami raktározza... A tengerbe hullatott könnycseppet az összes tengeri állat ismeri... A szélbe hulló könnycseppet a madarak mind hallják. A tűzbe vetett könnycsepp felkerül az égbe és onnan szóródik szét. A homokba ejtett könnycsepp, pedig visszatér hozzád, miután mindenkinek mesélt magáról...
De van egy könnycsepp, ami különlegesebb mindnél. Az a könnycsepp, ami a tenyeredbe csöppen visszaforgatja az idő kerekét, és te újra láthatod a szeretteidet ezen cseppen keresztül. Higgy nekem, tudom mit beszélek... Tapasztaltam már.


Úgy döntöttem, hogy betartom ezeket a szabályokat, mert egyszerűek és segítenek érteni, a szeretet számomra...

Kijelentkezem.~



















2012. január 25., szerda

Hátőizé.. xD

- Gyere már!
- Mi van? - tömöm a számba az utolsó falat baconos-sajtos szendvicset félig a gatyámat felrángatva félig fésülködve.- Azt mondtad van még tíz percem!
- Egen. Azt mondtam. Indulj már!
- Hülye rabszolgahajcsár - kezdek el rohanni a stúdió felé. Út közben hajigazítás, nacifelhúzás és a szendó legyűrése. Mikor a stúdióba érek már mérgesen rám förmed a Rendezőm, hogy hol a fenébe voltam. - Megyek már megyek! - rohanok be a kamerák elé és széttárom a karom:

Ehee! Üdvözletem a világnak, az országnak a városnak! Mai bejegyzésemben arról lesz szó, hogy Artinátor-san mennyire is szereti a Gazdaságtan tanórát, és, hogy Dee-chan hibájából már napok óta nem tudok aludni rendesen.
Hát kezdődjék is el a mese!
A Gazdaság mint olyan, egy gyönyörű szép tantárgya... aha... igen... persze... Nem nem nem! Fúj! Undocsmány dolog, száraz, tömény és unalmasabb, mint egy nagymama huszadszor előadott monológja az akciós gombáról! Kedden, megesett az első eset, hogy Adrival behatóbban tanulmányoztuk Osztálytársaink Gazdaságtan tanórai rituáléját, mely rendszerint négy (illetve öt) ismétlődő cselekményből áll:
Ásítás -> Pislogás -> Megnézni a facebookot a mobilon (esetleg szitkozódni, hogy nincs wifi) -> Alvás -> Ásítás...
Ezek alól a művészet gyönyörű ágait nyüstölők kivételek csak, sorolnám ide jómagam és Rikát, sőt esetben Spes-chant is,bár ő leginkább a könyvébe temetkezik, vagy Katekyo Hitman Reborn után nyafog. Hát igen...
De Kedden...
Vázolom a szitut, bár a 9.z már egészen biztosan kívülről tudja, nem mégse vázolom elment a kedvem xD A lényeg, hogy kiderült, hogy Máté drága egy Gazdaságtan tanóra közepén orálisan kielégíti magát a tollával.

A következő pont, mely nem is pont inkább sok-sok vessző tömkelege, melyből összeáll egy, illetve kettő szó. Delilah. Szerep. Ez a két szó bőven elég... Na már most, az aktuális téma Tsubasa Revoir Chronickle (ha szarul írom üssetek meg Oo) mely csodálatos történetben dimenziókról dimenziókra ugrálnak, hogy tollakat gyűjtsenek (ld.: http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.6332 ). Na de lényeg a lényeg, az adott univerzumban kalózokkal kerültünk összetűzésbe és az én drága jó és nagyon szerencsés kis karakterem persze, hogy beleesett mint vakló a szakadékba... És annyira felpörget a játék, hogy képtelen vagyok nyugodtan aludni. Mondjuk egy ennek a szerepnek a kezdetétől igaz, de ez nagyon tetszik nekem x3

Azt hiszem... ennyi lettem volna mára, bezár Tora móka tára...

Csapó, VÉGE!

Most már mehetek a picsába pihenni!?

2012. január 19., csütörtök

Katekyo Hitman Reborn, avagy mi ez a cumis őrület?

No!

El is kezdeném.
Tehát, eme szent napon 2012.január 19-edikén, végre utánajártam és be tudtam fejezni a KHR-t. A cumis képet még Kedden tettem közzé, mert rám jött a jelölhetnék, és éppen Esőlángban égtem, úgyhogy szépen bejelölgettem, hogy kicsoda melyik típusnak, Alias cuminak felel meg. A beosztásban segédkezett Rika, aki egy nagy örömteli: Leszarom, de enyém a VIHAR kiáltással esett nekem, mikor feldobtam az ötletet...~

Az Arcobaleno Cumik^^
Nade csapjunk is bele! Tehát.
Rögtön az első pont, maga a Család kifejezése a bejegyzésben. A Család, a Vongola Family, azaz a történetben szereplő legnagyobb és legerősebb Maffia család. Csak, hogy tiszta legyen...
A cumik, babákhoz tartoznak:
Itt zárójelben teszem hozzá, hogy, ha babákat testesítenénk meg, akkor Delilah egy szemétláda lenne, Echo és én, pedig előszeretettel csicskáztatnánk Risát minden mennyiségben... .D
Az Arcobalenok

A cumik gyakorlatilag teljesen ugyan olyanok mint a gyűrűk a sorozatból. Hét fajta van, és mindegyikhez tartozik egy-egy láng is.
Risa kapta a Felhő cumit és Gyűrűt, ami a lila. Feladata úgy megvédeni a családot, hogy mégis független marad tőlük.
Alice kapta a Köd cumit és Gyűrűt, ami a sötétkék. Feladata, hogy csatában összezavarja az ellenséget.
Kazu, azaz jómagam kaptam az Eső cumit és Gyűrűt (mivel az Eső baba és az Eső őrző a két kedvenc karakterem az egészből, ezért lecsaptam eme prominens titulusra, bocsi >_<), ami a világoskék. Feladatom, hogy elmossam az összes vitát és veszekedést a Családban.
Delilah, kapta a Villám cumit és Gyűrűt (Lamboci után szabadon, ugyebár), ami a zöld. Feladata, hogy csatákban legelsőként küzdjön és elhárítsa a támadásokat.
A Nap cumit és Gyűrűt Echo érdemelte ki, ez ugyebár a Citromsárga. Feladata a saját testével védeni a többieket az ellenségtől.
A Vihar cumit és Gyűrűt Rika kapta, ez a piros. Feladata, a csaták középpontjában a kíméletlen és dühös támadás.
És végül, de nem utolsósorban az Ég cumi és Gyűrű, melyek narancsszínben pompáznak (irigykedem is rendesen, de sem az Ég babákat sem az Ég Gyűrű birtokosát (Aki a Vongola vezére) nem szeretem annyira...). Feladata összetartani és elfogadni a többieket. Mindig önfeláldozó, és maga elé helyezi az Őrzőit.
A Cumi, amelyik szürke és olyan gomolygó kigyószerű bigyómigyók vannak a belsejében egy igen különleges darab, Rosie érdemelte ki. Feladata neme egyszerűséggel rendet tartani a többi baba között. Elméletileg az az igazi Eső cumi, de pontosan sajna nem tudom. Elég misztikus darab... :D


Azt hiszem, hogy ennyi lenne. A beosztásról kérdezhettek nyugodtan, szívesen válaszolok.
A gyűrűk
Az őrzők .D




Jóéjszakát^^

Givro Eterna Amicizia.~

2012. január 18., szerda

Örök barátság esküje.~

Egy álmomban jártam. Egyedül, magányosan ültem egy szobában. Semmi nem volt mellettem, se egy tárgy, se egy állatka... Még az árnyékom is csak nekem háttal ült... Felpillantottam és körbenéztem. Hirtelen minden megváltozott. A falak elmosódtak, s mintha a semmi hófehér, legeslegközepén ültem volna. Visszahajtottam a fejem a térdeimre.
- Hol a nap? - suttogtam elhalóan. - Miért van árnyékom, ha nincs nap?
Hirtelen mennydörgés hangja hallatszott. Felkaptam a fejem, de nem láttam semmit. Az árnyékom elém került, tehát mögöttem valami fénylik. Ahogy felnéztem láttam a fekete sziluettet. Egy arc rajzolódott ki az árnyékra, majd az árnyékom fel emelte a kezét, kilépve a két dimenziós határából, s egy pillanat múlva jéghideg tenyér tapintását éreztem a karomon. Egy rántás, s mindent elönt a nehéz víz.
Emlékszem... Levegő után kapkodtam, rúgkapáltam és üvöltöttem. De senki nem hallott meg... Csak buborékok szakadtak ki a torkomból. Összeszorítottam a szemem, és próbáltam megtartani az utolsó gondolataimat, hogy legalább méltósággal haljak meg.
Valami elúszott mellettem. Kipattan a szemem mikor megéreztem az áramlatot. Egy fénylő, aranyszín zsebóra úszott el mellettem nagy sebességgel, utána kaptam a kezem, de kicsúszott belőle. Ismét mellém ért és most végre elkaptam a vékony aranyláncot. Az óra - gondolom megérezte az érintésemet, nem tudom - hirtelen egy 270 fokos fordulattal lefelé kezdett viharzani, engem magával rángatva. Éreztem, hogy a nyomás egyre nő és dübörög a fülemben, majd hirtelen kiestünk a vízből és egy száraz, kemény felületen koppant először az óra, majd az én fejem, karjaim és lábaim.
- Auh... hogy az a rohadt! - kezdtem volna szitkozódni, és leültem a földre. Valamiért felvettem az alaphelyzetemet. A lábaim felhúztam és az órát markolva a térdemre hajtottam a fejem. Hirtelen hideg légáramlat kezdett mögülem áramlani, mire hátrakaptam a fejem és egy hatalmas fekete árnyék szörnyeteg bontakozott ki a földből és a hátamból. Sikítani akartam, de nem jött hang a torkomon és ezért inkább behunytam a szemem és a füleimre tapasztottam a kezem.
- Meg fogsz halni - hallottam a krokodilhoz hasonlatos szörny hangját magam mögül. - Meghalsz és senki sem lesz itt, hogy lássa! Magányos vagy... Nincs senkit... Szánalmasan egyedül vagy...
- Nem nem nem! - kiabáltam a fejemben, és egy sovány, sós könnycseppecske szaladt le az arcomon. - Kérlek hagyj békén! Nem vagyok egyedül! Vannak barátaim! M-mindenki... v-velem van! - kiabáltam a fejemben.
- Te is el akarod ezt hinni, de tudod, hogy nem igaz... - kiabálta a szörny vissza és a vállamra tette a kezét.- A barátaid már nincsenek veled...
Felugrottam és egy szó nélkül, könnyezve elrohantam. Az óra, a nadrágomba akadt és repült velem együtt. Mikor elég messze értem a szörnytől megálltam és zokogni kezdtem. Lehajtott fejjel hagytam, hogy a könnyek végigcsorogjanak az arcomon, majd az államról a földre csöppenjenek. Az óra leesett a nadrágomról és koppant egyet. A hang kizökkentett a szenvedésemből, felvettem az órát és kinyitottam. Halk dallam töltötte be a teret körülöttem, ami lassan megnyugtatt. Jobban megnéztem az órát. A felső számlapra három szó volt írva:
 Givro Eterna Amicizia
Nem értettem a szavakat, de ahogy hangosan kimondtam az óra számlapja lecsapódott és fényleni kezdett az egész a kezemben. A lánc a csuklómra tekeredett, majd pár pillanat múlva megint megjelent az árnyék szörny. A három szó mentőövként kergette egymást a fejemben, majd mikor az órát a szörny felé tartottam az megdermedt és egy pár másodperc múlva fekete masszává robbant szét. Elmosolyodva a szívemhez öleltem az órát.
- Köszönöm a segítségeteket... - suttogtam halkan, majd szökkentem egyet, s mikor leérkeztem volna a lábam alól eltűnt a talaj. Teljes nyugalommal és mozdulatlansággal, mosolyogva zuhantam a nagy feketeségbe. Nem tudom mikor érkeztem meg, csak egy loccsanás hangot hallottam, majd körülölelt a puha feketeség.

És felriadtam. Lihegve ültem fel az ágyamban és töröltem meg a homlokom.
- Csak álom volt, csak álom volt... Nyugodj meg Kazu, csak álmot láttál... - suttogtam magamnak és körbenéztem megnyugtató szobámban. Hálistennek... tényleg csak álom volt. - Givro Eterna Amicizia... Mit jelenthetsz?

2012. január 3., kedd

Köt.Filmek

9.z és nem 9.z népe!
A médiásaimnak mentőövet nyújtva leírom a nyolt Közelető filmünket:

  1. Eizenstein: Patyompkin Páncélos (Passz)
  2. Dr. Caligari (1920)
  3. Jeanne D'Arc Szenvedése (1928)
  4. Uh Chien Andalou (1929) Ez a mi a tököm... Milyen kutya... Ááá... Hirtelen nem jut eszembe T_T Az a rémálom, amiben Delilah és Alice kiakadtak, mert kettévágták egy pasi szemét. Ilyen Prérikutya? Ááá...
  5. Gépi Balett (1924)
  6. Entreacto (1924)
  7. Germaine.Dulac.-.La.Coquille.et.le.Clergyman.(1926)
  8. hans_richter_1928_delelotti_remalom.mp4 (erről sincs még)
  9. Man With A Movie Camera (Cinematic Orchestra).avi
  10. Man.Ray.-.Emak-Bakia.(1926).DVDrip.avi

Ennyi filmünk van gyerekek. Az első három közül csak a harmadiknak van értelme. Most néztem meg, és írnék róla pár szót. A film ugyebár Jeanne D'Arc Szenvedéseit írja le... Megtagadta hitét és majdnem életben maradt, de aztán visszavonta...
"Hazudtam. Mindent. Rohanj és mondd el nekik... Hívd ide a papokat!"
Mondja... és aztán máglyán elégetik.
A film végén pár percig csak ültem és meredtem magam elé... Lehajtott fejjel néztem remegő kezeimet és gondolkoztam. Miért? Miért történt ez? Jeanne D'Arc... Egy Szent messiás volt... Francia ország felszabadítója... Miért bántották? Miért halt meg? Ő nem tett rosszat. Férfi ruhába bújt és levágatta haját. De megmentette a hazáját! Isten Leányának vallotta magát! Ennyi a bűne! Nem hazudott! Látta Istent, látta a koronás, Mihály Arkangyalt...
Kegyelmet kaphatott volna.
A bírák előtt sírt, összetört. Gúnyolták, csúfolták! A vérét vették... Fenyegették. Megalázták... Az egész nép végignézte... A per végét és a kiképzést is. Egy gyönyörű nő hihetetlen halála... Ezt mutatták... Az arca, rövid férfias haja ellenére gyönyörű... Törékeny... Mint egy baba. Hatalmas szeme tébolyról mutatkoznak... Aztán újra felébredt benne a hit... Hinni kezdett egy papban, aki csak hazudott neki! Átverték!
De ő is őket...
Hazudott. Mosolyogva egyezett a halálába s bár félt... mégis... szentként halt meg...
A máglyán végül... lebukott a feje és meghalt...
Isten magához vette. Mihály eljött érte.
Végül szenté vált...

Franciaország megmentőjévé...

"Mondd el a Miatyánkot"