Ne ne ne! Ne is kérdezzétek mi a frászért kapott szerencsétlen bejegyzésem ennyire kretén címet, igazából nem is fontos. Szimplán este 21:41 van és én egy hosszú, agysorvasztó napon vagyok túl, úgyhogy... kicsit kettyósnak érzem magam.
A kettyó átmeneti oka, hogy hm... sacc per kb három órája sütünk anyámmal palacsintát, ezalatt az idő alatt 80 oldalt elolvastam neki hangosan és kicsit le vagyok merülve agyilag...
Szóval! A mai témám a pillangók.. Na jó nem, nem szívatlak benneteket. Sőt... ez amolyan Sziasztok élek és virulok jólvagyok hittérítő bejegyzést mert leültem zenét hallgatni és karaktert alkotni szóval totálisan elment a kedvem az egész bejegyzéstől!
Úgyhogy!
Jól vagyok, élek létezem. Sziasztok!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése