Kezdjük az elején. Mint mindenki tudja, 2012.12.21 (vagy hogy) világvége! Itt rögtön mindennek vége, ezzel együtt kell élnünk, ezt el kell fogadnunk mind meghalunk, szevasz. Mindenkit szeretettem!
Mint látjátok a világ kapásból két három dolgot cseszett el. Egy, tesóm nem éli meg a 21. életévét, mert 23-án született! Kettő, nem kaptuk meg azt a nyomoronc szombatot, pihenni! Három, mind meghalunk. Kapd be Napkitörés, de tényleg!
Mivel a legnagyobb dologgal kezdtem, most jöjjenek az apróbb, de (számomra) sokkal mélyen szántóbb dolgok. Nos hol is kezdhetném? Vége a Katekyo Hitman Reborn mangának és ez annyira szívszorítóan szar, mensi időszak alatt (Kapd be Mikulás jó mélyen!), hogy azt el nem tudom mondani. Mi az, hogy vége?! Miért van vége!? Hát még innen hatszor lehetne tekerni, új karik jöhetnének, úgy karik mehetnének, régiek halhatnának, időt utazhatnánk! Innen még hatalmas tárháza van a lehetőségeknek! Ássuk el a rajzolót... ._.
Következő hasonló kaliberű dolog, hogy a Bleach mangának is hamarosan vége, amiért azért annyira neeeem kááár... mert már olyan szinten el van húzva szerencsétlen nyomorult sorozat, hogy már én haragszom, pedig imádom! Ráadásul most még ki is derült erről a szerencsétlen Ichigo gyerekről, hogy a nem tudom kije quncy... ._. Idegesítsetek már. Mindjárt ahhoz az erőszinthez érünk, hogy meg*aszta egy vámpír ezért napsugarakat fingik, és ezzel mindenkit legyőz. Ecsém... Túl spirázzuk azért...
Ömnömnömn... Harmadik szívfacsarás... Mi lesz így velünk? Mindenki kedvenc rohadék orvosa, Md.House abbahagyja a Tv2 praktizálást és vége! Értitek ti ezt? Kampec a sorozatnak... Mit fogok én nézni unott óráimban? Semmi Wilson ugratás, se megjegyzések a többiekre. Semmi szívatás, nincs több "Mindenki Hazudik"... Vége :( Gyújtsunk gyertyát érte!
A következő ilyen kaliberű, és a legeslegeslegeslegroszabb dolog, hogy egyes sejtések szerint az én drága bálványozott és hőnszeretett Odaátom is lassan elérkezik a végére... És ez az a pont, ahol így nem engedem. Hát! Nem szabad, nem lehet, kell még kell kell kell! Akarom ._. Nekem erre szükségem van. Komoly elvonási tünetekkel küszködöm, ha nem tudok nézni! Ne legyen még vége! Könyörögööööm :(
Akkor minek van még vége? Ömhn...
Elméletileg, és ezt nem tudom alátámasztani, de szerintem a Született Feleségeknek is hamarosan vége. Hát már annyira úgy néz ki.. Momentán, minden jól van, mindenki boldog. A hullát elásták, a pert megnyerték, aki szeret az megint szerelmes, aki utál, az kibékült, aki jegyes házasodik... Szóval minden túúúlságosan is klappol! Ne legyen vége! Min fogok én órákat sírni? Ez nem oké... heh!
Azt hiszem úgy nagyjából ennyi az annyi, amennyinek vége. És ezek nagyon elszomorítóak, viszont hál istennek van rengeteg dolgok, ami csak felvidítani tud! Vagyok én (ez már önmagában jót jelent, míg élek remélek) és vannak a barátaim, és van csokiszósz, és van tejszínhab és van PewDiePie és van WolfEinstein (esős napokon pont jól fel tudod magad spanolni rajta .D) és van internet, és vannak könyvek, és van Wattacukor és van szerepjáték, és van varrás, és van kalap, van Con, van palacsinta, van Showder Klub (annak még nincs vége xD Muhahaha!) van Naruto, van Blazer Drive...
Tehát élvezzük ezeket, amíg tudjuk, mert mindezen szép és jó dolgok ellenére a világnak akkor is vége lesz Decemberben!
A pultos lánynak adjatok borravalót, ragadjátok meg a sót, menjetek hordókra vadászni, és strand labdázni amíg tehetitek, mert Decemberben mind meghalunk.
Csókolomsztok!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése