2012. április 10., kedd

JUHÉÉÉJ!

Csókolok mindenkit, aki követi szerény blogom szerény életének szerény bejegyzéseinek szerény sorainak és betűinek szerény értelmét...
Azazhogy hello világ, élek még!
Nade csapjunk is bele rögtön a lecsóba.
Mivel most rám jött az írhatnék leállítottam éppen aktuális filmemet, hogy néma csöndben alkothassak egy új és tartalmas blogbejegyzést. Hacsak félúton nem unom meg az írást... Haha.. nem fogom.
Az első napirendi pontom a Con lenne. Zseniális volt, igazán élveztük mindannyian, és bár az idő pocsék volt, a levegőm kevés mégis azt mondom, hogy egy élményekben gazdag baráti parádézás volt.
Vász? ˘˘'
Con után szinte rögtön (vázz nem is értettük) meghívtak egy Fairy Tail klubba minket Dorkával... Vász?˘˘'
No majd eltöltjük mindegy! A lényeg, hogy jó Con volt... Heheh.
Következő napirendi pontom a rohadt egerem volna. Nem nem patkány, nem Döncivel van bajom, hanem ezzel a nyomorult Logitech számítógépegérrel, ami szarik arra, hogy mit akarok sose engedelmeskedik! Kitalálta ez a nyomorult, hogy elromlik nekem. Nem érzékeli a lefelé görgőzést, úgyhogy már meghaltam tőle, és amúgy egy kattintást néha kénye kedve szerint kettőnek értelmez, tehát ha véletlenül valakinek msn-en rohadtul sokáig nem válaszolok, az kérdezze meg hogy hol vagyok, mert lehet, hogy ez az isten csapása lépett ki a beszélgetésből ._.
Kövi téma, drága Kumi-chanom lelkesedése, melyben elkezdett írni a lelkem egy saját fánfiksőnt, mely Soul Eater témájú, s melyben mint saját karaktere Fegyvere én is részt veszek. Mivel a karakterem - Szokásomhoz híven.- igen sötét múlttal rendelkezik, ezért Kumi-chan kijelentette, hogy márpedig társ szerzők leszünk, nekem meg dagadt a mellem a büszkeségtől a kiváltság miatt és ezen oknál fogva kb hat perc alatt le rittyentettem neki a harmadik fejezet első másfél oldalát. Viccesen nézett ki. Jah és a lelkem azt mondta, hogy tehetséges vagyok úgyhogy lélekdopping volt tőle minden. Na ezért most nagyon jól érzem magam.
Aaaazt hiszem az utolsó tételünk, hogy tegnap Pápápárárárááá Húsvét Hétfő volt, átcsoszogtunk drága uncsitesómékhoz és naaagyon jól éreztük magunkat. Annyit kártyáztunk, hogy egy hétre elegem lett a Franciakátyákból. Folyton aláztuk egymást és a nevelőapukája még meg is locsolt... Megmutatott nekem pár fotográfiával foglalkozó könyvet és nagyon király képeket, amiket ő csinált. Meg persze megvolt a szokásos "Na most üljünk le Született feleségeket nézni" effektus... :D Hahah...
Na azt hiszem, hogy mára ennyi volt.
A pultos fiúnak adjanak borravalót, hogy mehessen edzeni, mert egyre kockásabb a hasa (Oh la la.~)

Kijenetkeztem^^