2010. augusztus 23., hétfő

Nagy lehetőség!

Köszöntelek titeket újra itt! Szeretnék meg osztani veletek egy hatalmas lehetőséget. Egy honlapról van szó, mely hasonlít a facebook.comra és a myvip.comra, ismerkedhetsz, webshoppingolhatsz, képeket tölthetsz fel. Egyenlőre még kiforratlan az oldal, de folyamatos fejlesztés alatt áll! A honlap kiváló pénz szerzési lehetőség is. Az alábbi telefonszámot felhívva egy kétperces tájékoztatót hallgathatsz meg:
   (1) 577-73-72 (normál díjas szám)

További infók az alábbi linkekkel kaphatók:

Ez csak ezekben az időpontokban nézhető meg:
 Kedd, csütörtök, szombat, vasárnap 21.00 óra
https://www1.gotomeeting.com/register/626979200

bejelentkezés:
First name:Sütő Ágnes
Last name: a Te neved



Ez bármikor megnézhető:
 www.webtwoforyou.eu

Felhasználó név: sitetalk
jelszó: dreamteam2010
 

Érdemes rászánni húsz percet! Van olyan magyar aki a honlapnak köszönhetően 7 millió forintot keres hetente!

2010. augusztus 21., szombat

The Grenma

The Grenma!
A kedvenc együttesem, akiket ténylegesen imádok és minden számuka
t kívülről fújom.

Bio:Matyi (dob) és Csong
i (ének, gitár) még a gimnáziumban ismerték meg egymást és már 14 évesen együtt zenéltek. Jó pár évvel később, 2004 végén új együttest alapítottak, ekkor csatlakozott hozzájuk Dóri basszusgitárosnak, és így jött létre a theGrenma. Mindhármuk zenei ízlése hasonló volt, zenéjüket olyan kaliforniai (pop-) punk zenekarok inspirálták, mint a Blink 182, a Green Day vagy a NOFX, amik mellett hatással volt rájuk a ska, a hardcore és néhány régi punk zenekar is. Fél évvel a megalakulás után kezdtek el koncertezni, és még 2005 decemberében felvettek egy 3 számos demót. 2006 elején indultak először turnéra az Alvin és a mókusokkal, majd ez év végén álltak neki az első albumuk rögzítésének. 2007 februárjában leforgatták az első videoklipjüket is a 'Mennyire szeretném' című dalukra, ami még a lemez megjelenése előtt napvilágot látott. A 10 számot tartalmazó cd 'Annyira...' címmel jelent meg augusztus végén. Ezt egy hosszas lemezbemutató turné követte 2008 nyaráig, aminek a keretén belül olyan zenekarokkal koncerteztek, mint a Junkies, a Zorall és a Supernem. A banda a nyári fesztiválok mellett már a következő album anyagát írta, és bár a megjelenésére 2009-ig várni kellett, szeptemberben már az 'Enyém az utolsó szó' című új dalra forgattak klipet. A második cd végül 'Talán nincsen minden rendben' címmel jelent meg január 5-én. A zenekar ezúttal magára vállalta az összes hangmérnöki, produceri és terjesztési teendőt. Ez az anyag érettebb, keményebb lett elődjénél, zeneileg a Rise Against vagy a Strike Anywhere áll leginkább közel hozzá. A második nagylemezt, ami a 2009-es Bravo Otto díjátadón elnyerte az év albumának járó szobrot, fél év alatt több, mint 12.000-en letöltötték a hivatalos honlapról, és minden hónapban csaknem 1000 újabb letöltést ér el az ingyenesen közzétett cd.

Képek róluk: