Fjuhh... hát... öhh... Na!
Ismét eltelt egy évszázad és én megint semmit nem írtam erre a nyamvadt blogra. És megint megfenyítettek érte, no mindegy xD
Először is... ShibuyaCon... Hát... Nem mondom, hogy minden pillanatban könnyeztem a röhögéstől, de volt egy pár elég beteg momentum. Kezdjük is az elejéről.
Az odajutással nem volt semmi baj, behatoltunk -Igen Gilbert DIREKT írtam így xD- a Garay piacra és beálltunk a ROSSZ sorba.. Hát gratulálok nekünk. Rögtön az első félórában jött a Conhoz tartozó szokásos sokkhatások sorozatának első megállója, amikor egy Traszvesztita megkérdezte tőlem, (Kakuzu Cp-ben voltam, mint általában.) hogy mi is vagyok. Mikor mondtam, hogy Kakuzu a körmét nézegetve elsétált mi meg Dee-channal csak néztünk, hogy "Ez mi az anyám volt!?".
Mikor rájöttünk, hogy Hoppávan, nem jó a sor átcsászkáltunk a másikba, ami nyolc kiló méter hosszú volt. A sorban összetalálkoztunk Timivel és kedves Druszámmal Diával, akik szintén ott sorvadtak már egy ideje. Mivel semmi nem történt, és még a jegyek is elfogytak ezért lecsöveltünk a korlát mellé. Hozzám sorra jöttek oda az ismeretlen ismerősök, de így minden percben így jön, ölel és nekem leesik, hogy Ba+ téged ismerlek! Annyira unatkoztunk egy idő után, hogy én letekertem magamról a mellszorító fáslikat, és a kezemre tekertettem őket, mint egy múmiának vannak aztán a harmadikkal összekötöztettem a két kezemet és így végigmentem mindenfelé, a többség meg röhögött rajtam. Hát köszönöm én is (L) titeket xD Mikor már rohadtul meguntuk, hogy ott várakoztunk felkerekedtünk és átköltöztünk a Városligetbe, ahol Istenítettük Gilbert és Zsebi ananászát meg még pár lim-lomot, majd Timi széttépte az ananászt és Zsebi egy nyomorult műanyag villával elszeletelte.
Miután sikerült lemosni az ananásszal vívott csata sarát átszambáztunk a közeli McDonald's-ba menüzni, ahol Zsebi elkészítette a szörnyetegét, melyhez majd később mellékelek egy fotót. Ezután visszamásztunk a Garayra unatkoztunk egy sort és csúsztunk haza, hogy utána hajnal kettőig szerepezzünk ;D Mint mindig.
Conról ennyi elég is.
Nomármost! Teaparty (Kakaóparty to me! ;D)
Állat király volt vááá ;D Nagyon nagyon faja xD Muffin, kakaó, tea, Gilbert, Dee-chan, Echo, Alice, Risa, yaoi, pénz, zene, tánc, minden ami kell egy jó bulihoz xD Nekem a pénz, ti nem kaptok >=D Hatalmas buli volt fuuu *-* Kár, hogy nem tartott tovább... Mivel nem sokra emlékszem, így hirtelen ezért később majd TALÁN kaptok valami ismertetőt... vagy.. mi a fenének? A Blogom olvasóinak 70%-a ott volt xD Asszem. Mindegy én most fáradt vagyok számolni naa! xD Akit érdekelnek a részletek írjon egy levelet a miskabacsilevelesladaja@citromail.hu címre (NINCS ILYENEM, de ha akartok csinálok). Közkívánatra új bejegyzést írtam, de ha nem haragszotok most megyek vissza szerepezni és Sumnegyvenegyet hallgatni ;D
Kijelentkezem! Böbe (*o*)/
Tüdűűű!