2011. április 25., hétfő

Napokig tartó teljes extázis.

Hajnalok hajnalán köszöntelek benneteket! >=3

Ím egy újabb fejezet az én szokásos agymenésemből, amit naaaaaaaaaaaagyon szerettek xD Mármint... szerintem o.o Nem szerettek? T_T

Agymenés/1:
KÖSZÖNÖM *-* http://feketedani.blogspot.com/p/1ae-fan-art.html
Dant-C kitette szerény kis képecskémet a blogjára, és ez engem elégedetté tett... Bár e-mailban vissza írt:
Heheh, aranyos lett!^^
Bár jobban hajazott volna egy pénznemre, ha maga a papír is színes.:)
 
Úgyhogy, az elkövetkezendő pénzeket már zöldre kell csinálnunk x'D Baszki O.o Nekem most esett le. Fekete Dani végre válaszolt a rajongásomraaa xD Jeeee xD 

Agymenés/2: 
Mint azt egy pár olvasóm (9.z-re tekintek most elsőnek) tudja, csütörtökön kivonultunk a Város Ligetbe és rendeztünk egy nagy party piknikezést... öhh? Hatan? Öcsi, Delilah, Alice, Echo, Risa... és Én^^ Háhhá hatan! >=D Asumi nem tudott jönni TT Meg Rosie sem... T_T
A Város Ligetben mindenben volt szerencsén, sőt még három gyönyörű szép virágkoszorú is készült (By.: Én) és a szívemet nagy büszkeség öntötte el, amikor láttam, hogy mennyire tetszik nekik *-* A Ligetben volt minden, de tényleg. Delilah egy gyengébb pillanatban rágóba lépet... (Részvétünk) Aliceel majdnem beborultunk a tóba. Risát hivatalosan és öregebbnek tekinthetjük xD Így egy hónap után megérdemli xD Echo jól le lett cseszve általam mert megvett egy játék körhintát Delilah jóvoltából, mert a kis rohadék beszélte rá T_T De gondoljatok már Május 5.-ére!>_< Jó nap volt áááá*-*

Agymenés/3: Szombaton volt egy nagy sárdagonyázás és egy adag iszonyatos betegség^^' Meg egy nagy melózás... Eljátszottam, amit annó a rádióban. xD Ugyanis tesóm eltette a kocsi kulcsot mi meg nem találtuk sehol. És hát persze, hogy a legkisebb találja meg a bátyja övtatyójában^^

Agymenés/4: Mint azt már Delilah tegnap megismerte, egy barátom készített egy friss tömeges szerepjátékot, egy démon akadémia formájában, egy netes oldalon. És én aktívan részt veszek, egy formában, mint egy diák, és egy formában mint egy tanár, aki fiatalabbnak néz ki mint a diákok többsége! És... kitaláltuk, hogy haverom tanár karaktere, és az én tanár karakterem régi ismerősök, utálják egymást, de a poén kedvéért - meg a mi kedvünkért - egy szobában laknak, és gyűlölik egymást. A slussz poén, meg, hogy szerelmesek egymásba.
Ennyi lettem volna így reggelre ^^ Köszönöm a figyelmet, kijelentkezem.
 
 









ÚÍ.: Kib*szott az ágy, és nem volt jobb ötletem, mint titeket fárasztani! Bocsi :D

2011. április 20., szerda

Mán megint itt vagyok :D

Ciaossu kedveskéim!

Ismételten meghoztam a kis bejegyzésemet a különböző hülyébbnél hülyébb történeteket. Ma is megérintett engem az ihlet, ezért Aliccel felkerekedtünk, és elmentünk az Örsre, hogy elintézzük azt amit... - Hööhöhöhöööhh... - Kettőkor indultunk el a sulitól, és először el akartunk menni az én volt sulimba, hogy vissza adhassak a könyvtárba egy könyvet, amit már elég régen kikölcsönöztem...^^' Viszont a suli már be volt zárva, mert a kis rohadékok már elmentek Tavaszi szünetezni...
Nem volt ott senki... ezért átmentünk a közeli játszótérre, és egy kicsit teng-lengünk magunkban. Hát Alice beszabadult és egy az egyben végi rohant mindenhol. Jól elvoltunk. Összebarátkoztunk egy kislánnyal, és Alice megtanított pitypang karkötőt csinálni. Tök jól elvoltunk, aztán elsétáltunk. Sugárban megvettük azt amit, majd komótosan átballagtunk az Ikeába, hogy beküldjünk némi tápanyagot a szervezetünkbe... Megkajoltunk (később képek is lesznek) és utána enni akartunk fagyit... És hát... az Ikeában 100 Ft egy fagyi, de nagyon kevés, ezért repetáztunk... Kinyaltuk -khm- a tölcsérből a fagyit, és nagy izgalom közepette hoztunk két tölcsér új fagyit... Nagyon be voltam szarva közben azért nehogy lebukjunk xD És már struccozva néztem a takarító nénit, hogy most mi van, hol van?


Ezek után felültünk a villamosra, és elfoglaltuk a kedvenc helyünket hátul, és szándékosan/véletlenül tovább mentünk a kelleténél, el a végállomásra a Mexikói úthoz. Ott leszálltunk, és kiderült, hogy mindkettőnknek iszonyatosan kell pisilnie, ezért nem mertünk röhögni nehogy... hát... szép szóval élve telebrunyáljuk a cipőnket. Rajta egy rövid Converse Chuck Tailor fazonú cipő volt... hát abból kifolyik. De rajtam meg még mindig az ocsmány csizmám, aminek vádliig ér a szára... Namost... Háát... Ott megállt volna a nedvesség... Végre jött a villamos, és sikerült utánarohanva felmásznunk, de a rohadt villamost nem kanyarodott vissza a Bosi felé, hanem tovább indulsz Kehédakustya felé Mucsa Cityn át... leszálltunk a legkézenfekvőbb megállónál, és visszasétáltunk, közben már nagyon szemezgettünk a bokrok között, hogyha mégis beficcenne egy pislantás a belváros kellős közepén akkor legyen valahova bemenekülnünk... Megálltunk a megállóban visszafelé, és leálltunk beszélgetni egy bácsival, aki ugyanúgy a villamosára várakozott. Láttam, hogy hoppá, fordul be szemből a villamos úgyhogy mondtam, hogy na fussunk. Ez elég kellemetlen műsor úgy, hogy majdnem becsináltunk, de tényleg... Átrohantunk az úton, cikáztunk a buszok és az autók között, de a rohadt villamos
bevágta az ajtókat. Hálistennek megint jött a következő villamos, és megmenekültünk...


Ennyi lettem volna mára^^ Kijelentkezem

2011.április 21.

2011. április 17., vasárnap

Há....

Judráláláhihiiii!

Kedveseim! Új évaddal köszöntöm magamat... Bár eddig nem tudtam, hogy évadokra bontok, ez most csak úgy spontán jött xD Ebből láthatjátok, hogy pörgök mint bádoglavór a betonon... Jelen pillanatban én "éppen Excaliburt olvasok". (Lóf*szt se csinálok, csak Delilah-val és Risa-val szerepezek xD No meg Luppival szócsatát vívok xD) Meg kell, hogy mondjam eléggé nem tudok írni, mert valami fekete ragacsos szar ragadt az ujjamra... Mi a f*szom ez, nem tudom... Várjunk, megnézem közelebbről... Nem tudom, de űber ragad Oo Ha lenne elég elmeállapotom akkor biztos, hogy Számfortivánt (Sum41)-et hallgatnék, de nincs hozzá most lelki erőm. Pedig imádom őket. No mindegy... Tegnap esti akcióm... (beb*sztam a lábam a bátyám küszöbébe) óta fájlalom a lábamat... Mert ugye ez az én formám Oo Én mindig le vagyok sérülve... Áááá x'D

 A múltkor úgy döntöttem, hogy beidomítom a scanner- (szkenner... a gyengébbek kedvéért <3)-ünket, és megtanulom, hogy hogyan is kell irányítani. Hát mondanom sem kell, hogy kissé elszaladt velem a ló, és egy gyengének ígérkező pillanatban be scannoltam a saját búrámat... És hát... gyönyörű x'D Tekintsétek meg a porfóliómat:



Ez meg csak úgy spontán... xD

Hát... Ez én lennék reggel és aztán már fitten xD

Azt hiszem ehhez nem is kell hozzá fűznöm xD

Amikor egyedül voltam angolon xD

Karácsony Húsvétkor...

Alice csak neked xD

Ez az én burám be scannolva ^^


No tehát... Jól elszórakoztam xD Akkor... még mi van amit meg tudok osztani? Jaaahh... Fekete Dani mester nyomdokaiba lépve úgy döntöttem, hogy elkezdek Painban firkálni, és virtuóz ujjmozdulatokkal képernyőre vetettem életem pár szereplőjét. Íme:
Alice

Rose

Kuzu, azaz én^^
És ezzel én mára el is köszönök xD Kijelentkeztem^^