Nos, hol is kezdhetném? Először is egy faaantasztikus Conon vagyunk túl, jelentkeztek árnyaltabb rosszul sikerült momentumok is, de nagy többségben inkább annyit mondanék, hogy WOOAOAOAOAAHAHAHHAH!
Nade csapjunk is bele a lecsóba.
Cp: Hüh, ez már az legárnyaltabb része az egésznek, mivel a gyártmányozás közben sikerült néhányszor olyan szinten felidegesítenem magam, hogy arra szó nincs. A kesztyűmet három napon keresztül nem tudtam megcsinálni, és ez a legrosszabb része volt! A sapó meglett könnyen, a mellény nem volt nehéz, a nadrágot kölcsön kaptam, a karddal eljátszottam, szemüveget hála Dorcinak szereztem... Ám most, hogy újra nézem a képeket rá kell jönnöm egy durva egyetemes hibámra... Az ingemet kitűrve felejtettem, így (és most Dee-chant idézem) úgy néztem ki, mint egy elbaszott bkv ellenőr. Na ne! A rohadt életbe... Legközelebb, ha Finn leszek, tutkó betűröm valahova, ahol nem látszik...
Program: Reggel korán keléssel és lábban lévő hihetetlen bugival kezdődött minden, annyira be voltam izgattotulva az egész sztorira, hogy nem tudtam már visszaaludni sem (és itt most zárójelben kijelenthetem, hogy at the moment nagyon nagyon fáradt vagyok!), ezért inkább összekészültem és tűkön üldögélve vártam, hogy basszus, indulás!
Odaérvén találkoztam hű jobkezemmel G-channal, aki örömmel fogadta szintén hasonló lelkesedéssel az én pörgési szintem tetőfokig hevített tulajdonságait, majd mikor azt mondtuk, hogy mi Mamutban öltözünk át lelkesen vezetett végig a folyosókon az utolsó emeletig, hol drámai szerencsétlenkedés árán sikerült végre normálisan felölteni a jelmezt. Egész. Úton. Azon. Fostam. Ne. Hagyjak. Otthon. Semmit! És sikerült! Fuck yeah!
Mivel elment a kedvem az írogatástól, és amúgy is nagyon fáradt vagyok, most csak összegzés kép annyit mondok, hogy durva jó Con volt. Elpusztultunk a fájdalomtól a végére, annyira lezsibbadt mindenünk, de tömérdeket röhögtünk, megfogtam Lokit (hogy hol az nem publikus xD) ölelkeztem Marshall Leevel, teliettem magam a Mc-ben és talán legutolsó és legjobb élmény ként, nagyon boldogan jöttem haza.
Fantasztikusan király élmény volt. Aki nem jött azt hiányoltuk, aki ott volt, annak örültünk.
Mára ennyi voltam
(bocs a hivatalos szövegért, de Hollywoos Hírügynökséget néztem xD)
szóval, majd legközelebb találkozunk.
Így a végére még annyit: SZEXIK VOLTUNK!
A pultos lánynak adjanak borravalót, nekem pedig légi csókokat. Jóéjt!
2012. november 28., szerda
2012. november 14., szerda
Az élet nagy igazságai 1.rész
Nem tudom, hogy valaki rajtam kívül elvetemült-e annyira, hogy leüljön a kádba, eresszen egy hattttalmas adag meleg vizet és a habokban elmerülve kezdjen neki a tanulásnak.
Na, hogyha van ilyen érdeklődő s kicsit elszállt delikvens rajtam kívül, azt biztosan megtapasztalta már, hogy a kád, a forróvíz és a teszem azt mondjuk Irodalom tanulás igen kompatibilis kapcsolatba tud lépni. Ennek (szerintem) pár nagyon nagyon egyszerű oka van:
1. A forró/meleg víz olyannyira éberen tart, mikor leég a lábad, hogy eszedben sincs elaludni.
2. Ha már a kádban ülsz, nem fogsz kiszállni a melegből azért, hogy behozzad a telefonodat, vagy az MP3-adat szórakoztatás képpen. Mindig azt szórakozol -ez esetben tanulsz - ami éppen a kezed ügyébe kerül, mert ha meleg a víz, gyorsan fürdeni nem lehet.
3. A meleg víz felpezsdíti a vérellátást a testben (ez biológiai tény, fogadjuk el :D) ezért az agyadban több vér áramlik át, nem leszel olyan álmos, és kicsit fogékonyabb is vagy, muhah!
4. Miután kiszálltál a kádból és az én esetemben mondjuk még a hajad is vizes esélytelen, hogy elaludjál, mert a hideg megcsap és a libabőr által fellépő impulzus sem hagy relaxálni.
5. Ha megfürödtél, és ott tanultál, utána még tanácsos átismételni párszor, mondjuk az ágyon fekve. Ezt hívom én "Álmodból felkeltenek is tudnod kell" kategóriás tanulásnak. Nem egyszer esett meg, hogy tanultam, elaludtam, illetve csak elbóbiskoltam, s mikor felébredtem az utolsó eszemben járó dolgot kiáltottam. A jelen helyzetben például azt, hogy: Az alkotmány bíróság 15 főből áll és 9 évre választják őket. (Milyen szép tantárgy ez a Sajtó és Nyilvánosság, ugyeee? :D)
6. És egyben utolsó tanulsága a kádban fürösztésnek, hogy utána már nem kell fürdeni. De tényleg. Friss vagy, illatos, simis a bőröd (bár én majdnem meggyilkoltam magam fürdés közben...) és a hajad is puhán libeg.
Tehát, konklúzió: Kádban tanulni, JÓ. Tessék kipróbálni, tessék élvezni. Van amikor beválik. Van amikor nem. Hogyha nagyon kómás vagy és még este tízkor akarsz tanulni a kádban, akkor azt nem javaslom, mert olyankor a meleg víz selymes simogatása olyan szinten hatalmába kerít, hogy elalszol.
A pultos lánynak adjanak borravalót, kellemes habfürdőzést és jó éjszakát!
Na, hogyha van ilyen érdeklődő s kicsit elszállt delikvens rajtam kívül, azt biztosan megtapasztalta már, hogy a kád, a forróvíz és a teszem azt mondjuk Irodalom tanulás igen kompatibilis kapcsolatba tud lépni. Ennek (szerintem) pár nagyon nagyon egyszerű oka van:
1. A forró/meleg víz olyannyira éberen tart, mikor leég a lábad, hogy eszedben sincs elaludni.
2. Ha már a kádban ülsz, nem fogsz kiszállni a melegből azért, hogy behozzad a telefonodat, vagy az MP3-adat szórakoztatás képpen. Mindig azt szórakozol -ez esetben tanulsz - ami éppen a kezed ügyébe kerül, mert ha meleg a víz, gyorsan fürdeni nem lehet.
3. A meleg víz felpezsdíti a vérellátást a testben (ez biológiai tény, fogadjuk el :D) ezért az agyadban több vér áramlik át, nem leszel olyan álmos, és kicsit fogékonyabb is vagy, muhah!
4. Miután kiszálltál a kádból és az én esetemben mondjuk még a hajad is vizes esélytelen, hogy elaludjál, mert a hideg megcsap és a libabőr által fellépő impulzus sem hagy relaxálni.
5. Ha megfürödtél, és ott tanultál, utána még tanácsos átismételni párszor, mondjuk az ágyon fekve. Ezt hívom én "Álmodból felkeltenek is tudnod kell" kategóriás tanulásnak. Nem egyszer esett meg, hogy tanultam, elaludtam, illetve csak elbóbiskoltam, s mikor felébredtem az utolsó eszemben járó dolgot kiáltottam. A jelen helyzetben például azt, hogy: Az alkotmány bíróság 15 főből áll és 9 évre választják őket. (Milyen szép tantárgy ez a Sajtó és Nyilvánosság, ugyeee? :D)
6. És egyben utolsó tanulsága a kádban fürösztésnek, hogy utána már nem kell fürdeni. De tényleg. Friss vagy, illatos, simis a bőröd (bár én majdnem meggyilkoltam magam fürdés közben...) és a hajad is puhán libeg.
Tehát, konklúzió: Kádban tanulni, JÓ. Tessék kipróbálni, tessék élvezni. Van amikor beválik. Van amikor nem. Hogyha nagyon kómás vagy és még este tízkor akarsz tanulni a kádban, akkor azt nem javaslom, mert olyankor a meleg víz selymes simogatása olyan szinten hatalmába kerít, hogy elalszol.
A pultos lánynak adjanak borravalót, kellemes habfürdőzést és jó éjszakát!
2012. november 12., hétfő
Hát mán megint itt vagyok!
Nomániménemá!
Szóval, ismételten köszöntöm itt a kebellel illetve pénisszel rendelkező ki közönségemet (mauhahahah xD). Mai témánk, hogy én mennyire utálom ezt a kretén sulirendszert, és hogy milyen csodálatosan okos dolgokkal tudjuk elütni az időnket, mikor nem jut eszünkbe semmi, illetve esetemben, mikor éppen rohadtul nem akarunk tanulni :D
Szóval. Az iskola téma: Gyerekek, mi a frász értelme van annak, hogy három év alatt kell megtanulnunk a béka segge alól középfokú nyelv vizsgázni? Én nem értem! Ha megkérdezném az angol tanáraimat, tuti, hogy nem azt mondanák: "Hát Dia, én három év alatt tényleg eljutottam a középfokú szintre". Ilyen nincs! Egyszerűen ha valaki ezt mondja nem hiszem el neki!
Nem lehet megcsinálni, főleg akkor, ha minden gondod nagyobb mint az angol tanulás. Én személy szerint már magát a nyelvet se szeretem sőt, még rondának is találom. Oké, értem a sztorikat, amiket akarok, tudok így olvasni, és filmekben is értem a szöveget. De attól még nem érdekel :o Nem fogok megtanulni kismillió valahány értelmetlen szavat, csak mert valaki azt mondja :o Tanulja meg a hóhér... érdekel is engem... Oo.
Na a rendszer ellen lázadásból ennyi elég is mára! xDD
Aszongya. Éhes vagyok és ez már rossz itt eredendően, mindjárt hozok magamnak csirkepaprikást, csak abbafejezem ezt a dolgot.
Tehát. Csodálatos okos és kretén dolgok, melyekkel mindenki el tudja ütni az idejét amiiiikor csak akarja .D Ilyen például a blogok és memek világa, akiket én személy szerint nagyon szeretek, mert cukik. A másik rész, pedig amikor facebookra kiírsz valami értelmetlen, és funkció nélküli üzenetet, tettem én kettőt is ma délután. Az egyik az a bizonyos, ominózus "Vattacukor" mely lassan az ikonommá válik. Nem szeretem annyira a vattacukrot, hogy mindig elepedjek érte, csupán finom és király mondani. Meg vicces szó is. Hasonlít a cipőfűzőhöz... Dot.
Pöpöpöm. A második ilyen kaliberű dolog, hogy hétvégén, azaz vasárnap délután, mikor éppen pocakfájás és Ace Ventura 2 közepette feküdtem anyu combján, míg ő a fülemet piszkálgatta, elbambultam a karja alatt tesóm légelválasztó micsodabigyójára ami ilyen szépséges virágos mintás dolog, lényegtelen. Mikor anyu lejjebb emelte a karját, a szemem félrefókuszált. Az...őőő... jobb szemem a térelválasztó biszbaszt nézte a másik meg anya karját és így: "Ó bmeg, bekancsultam, ja nem minden okés!".
Ezt az értést mindenkinek tessék kipróbálni, baromi jó dolog :DDD
Nos, asszem ennyi lennék mára, húzok enni, mert már csönget a szemem, Dávid meg ül a padlón és nyafogázik.
No csocsimocsi :D
Szóval, ismételten köszöntöm itt a kebellel illetve pénisszel rendelkező ki közönségemet (mauhahahah xD). Mai témánk, hogy én mennyire utálom ezt a kretén sulirendszert, és hogy milyen csodálatosan okos dolgokkal tudjuk elütni az időnket, mikor nem jut eszünkbe semmi, illetve esetemben, mikor éppen rohadtul nem akarunk tanulni :D
Szóval. Az iskola téma: Gyerekek, mi a frász értelme van annak, hogy három év alatt kell megtanulnunk a béka segge alól középfokú nyelv vizsgázni? Én nem értem! Ha megkérdezném az angol tanáraimat, tuti, hogy nem azt mondanák: "Hát Dia, én három év alatt tényleg eljutottam a középfokú szintre". Ilyen nincs! Egyszerűen ha valaki ezt mondja nem hiszem el neki!
Nem lehet megcsinálni, főleg akkor, ha minden gondod nagyobb mint az angol tanulás. Én személy szerint már magát a nyelvet se szeretem sőt, még rondának is találom. Oké, értem a sztorikat, amiket akarok, tudok így olvasni, és filmekben is értem a szöveget. De attól még nem érdekel :o Nem fogok megtanulni kismillió valahány értelmetlen szavat, csak mert valaki azt mondja :o Tanulja meg a hóhér... érdekel is engem... Oo.
Na a rendszer ellen lázadásból ennyi elég is mára! xDD
Aszongya. Éhes vagyok és ez már rossz itt eredendően, mindjárt hozok magamnak csirkepaprikást, csak abbafejezem ezt a dolgot.
Tehát. Csodálatos okos és kretén dolgok, melyekkel mindenki el tudja ütni az idejét amiiiikor csak akarja .D Ilyen például a blogok és memek világa, akiket én személy szerint nagyon szeretek, mert cukik. A másik rész, pedig amikor facebookra kiírsz valami értelmetlen, és funkció nélküli üzenetet, tettem én kettőt is ma délután. Az egyik az a bizonyos, ominózus "Vattacukor" mely lassan az ikonommá válik. Nem szeretem annyira a vattacukrot, hogy mindig elepedjek érte, csupán finom és király mondani. Meg vicces szó is. Hasonlít a cipőfűzőhöz... Dot.
Pöpöpöm. A második ilyen kaliberű dolog, hogy hétvégén, azaz vasárnap délután, mikor éppen pocakfájás és Ace Ventura 2 közepette feküdtem anyu combján, míg ő a fülemet piszkálgatta, elbambultam a karja alatt tesóm légelválasztó micsodabigyójára ami ilyen szépséges virágos mintás dolog, lényegtelen. Mikor anyu lejjebb emelte a karját, a szemem félrefókuszált. Az...őőő... jobb szemem a térelválasztó biszbaszt nézte a másik meg anya karját és így: "Ó bmeg, bekancsultam, ja nem minden okés!".
Ezt az értést mindenkinek tessék kipróbálni, baromi jó dolog :DDD
Nos, asszem ennyi lennék mára, húzok enni, mert már csönget a szemem, Dávid meg ül a padlón és nyafogázik.
No csocsimocsi :D
2012. november 11., vasárnap
Mindennek vége!
Ó na, nyugi nincs semmi baj, csak lelkiekben. Nem akarok meghalni, nincs depresszióm, épphogy a fejem fáj egy cseppet. Viszont amúgy tényleg mindennek vége. És ezt az évet a világ direkt az én kiszúrásomra készítette!
Kezdjük az elején. Mint mindenki tudja, 2012.12.21 (vagy hogy) világvége! Itt rögtön mindennek vége, ezzel együtt kell élnünk, ezt el kell fogadnunk mind meghalunk, szevasz. Mindenkit szeretettem!
Mint látjátok a világ kapásból két három dolgot cseszett el. Egy, tesóm nem éli meg a 21. életévét, mert 23-án született! Kettő, nem kaptuk meg azt a nyomoronc szombatot, pihenni! Három, mind meghalunk. Kapd be Napkitörés, de tényleg!
Mivel a legnagyobb dologgal kezdtem, most jöjjenek az apróbb, de (számomra) sokkal mélyen szántóbb dolgok. Nos hol is kezdhetném? Vége a Katekyo Hitman Reborn mangának és ez annyira szívszorítóan szar, mensi időszak alatt (Kapd be Mikulás jó mélyen!), hogy azt el nem tudom mondani. Mi az, hogy vége?! Miért van vége!? Hát még innen hatszor lehetne tekerni, új karik jöhetnének, úgy karik mehetnének, régiek halhatnának, időt utazhatnánk! Innen még hatalmas tárháza van a lehetőségeknek! Ássuk el a rajzolót... ._.
Következő hasonló kaliberű dolog, hogy a Bleach mangának is hamarosan vége, amiért azért annyira neeeem kááár... mert már olyan szinten el van húzva szerencsétlen nyomorult sorozat, hogy már én haragszom, pedig imádom! Ráadásul most még ki is derült erről a szerencsétlen Ichigo gyerekről, hogy a nem tudom kije quncy... ._. Idegesítsetek már. Mindjárt ahhoz az erőszinthez érünk, hogy meg*aszta egy vámpír ezért napsugarakat fingik, és ezzel mindenkit legyőz. Ecsém... Túl spirázzuk azért...
Ömnömnömn... Harmadik szívfacsarás... Mi lesz így velünk? Mindenki kedvenc rohadék orvosa, Md.House abbahagyja a Tv2 praktizálást és vége! Értitek ti ezt? Kampec a sorozatnak... Mit fogok én nézni unott óráimban? Semmi Wilson ugratás, se megjegyzések a többiekre. Semmi szívatás, nincs több "Mindenki Hazudik"... Vége :( Gyújtsunk gyertyát érte!
A következő ilyen kaliberű, és a legeslegeslegeslegroszabb dolog, hogy egyes sejtések szerint az én drága bálványozott és hőnszeretett Odaátom is lassan elérkezik a végére... És ez az a pont, ahol így nem engedem. Hát! Nem szabad, nem lehet, kell még kell kell kell! Akarom ._. Nekem erre szükségem van. Komoly elvonási tünetekkel küszködöm, ha nem tudok nézni! Ne legyen még vége! Könyörögööööm :(
Akkor minek van még vége? Ömhn...
Elméletileg, és ezt nem tudom alátámasztani, de szerintem a Született Feleségeknek is hamarosan vége. Hát már annyira úgy néz ki.. Momentán, minden jól van, mindenki boldog. A hullát elásták, a pert megnyerték, aki szeret az megint szerelmes, aki utál, az kibékült, aki jegyes házasodik... Szóval minden túúúlságosan is klappol! Ne legyen vége! Min fogok én órákat sírni? Ez nem oké... heh!
Azt hiszem úgy nagyjából ennyi az annyi, amennyinek vége. És ezek nagyon elszomorítóak, viszont hál istennek van rengeteg dolgok, ami csak felvidítani tud! Vagyok én (ez már önmagában jót jelent, míg élek remélek) és vannak a barátaim, és van csokiszósz, és van tejszínhab és van PewDiePie és van WolfEinstein (esős napokon pont jól fel tudod magad spanolni rajta .D) és van internet, és vannak könyvek, és van Wattacukor és van szerepjáték, és van varrás, és van kalap, van Con, van palacsinta, van Showder Klub (annak még nincs vége xD Muhahaha!) van Naruto, van Blazer Drive...
Tehát élvezzük ezeket, amíg tudjuk, mert mindezen szép és jó dolgok ellenére a világnak akkor is vége lesz Decemberben!
A pultos lánynak adjatok borravalót, ragadjátok meg a sót, menjetek hordókra vadászni, és strand labdázni amíg tehetitek, mert Decemberben mind meghalunk.
Csókolomsztok!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)