2012. július 31., kedd

Fű de modern vagyok >=D

A cím nem  takarja a bejegyzés további sorait, tehát, ha valami problémánk van, akkor csak tessék mondani! xD A bejegyzés címe azért az ami, mert eredetileg arról akartam beszélni, hogy fűűű, nekem van Tumblröm, Twitterem, Facebookom meg minden marhaságom, csak aztán rá kellett, hogy jöjjek, hogy tulajdonképpen nem leszek ettől modern, de folytassuk is inkább!

Mint azt a legtöbben tudjátok... Két hete..? Vagy három, részt vettem a selymes hátsómmal a drága Con-on, mely fantasztikus volt, mint csillagos ég alatt szeretkezni (már, amennyire fantáziám engedi elképzelni ezt a szituációt, amúgy is rámentem a hülyébbnél hülyébb hasonlatok gyüjtözgetésére... No mindegy). Szóval, volt ez a rendezvény, melyen megjelentem kedves Kyrie cimborámmal együtt, és mivel párosan jelmezeltünk nem hagyhattuk el egymást. Ő volt G én pedig neki a, hát boxoló társa Knuckle illetve, hát ahogy elhíresültem a "Pedofil Pap", mert extrémen én vagyok! (És igen Alice, Risa titeket is én adlak össze de a szövegemből még semmi sincs meg!)

Na szóval, csak hogy pár rigmust regéljek erről a csodálatos rendezvényről, kezdjük ott, első pacsi pont:
HIDEG VOLT. A karakterem, mint az a képen ki is látszik Fekete köpenyben van, plusz alatta még a lekötés, egy 32 fokban én már kiszáradt pisztrángként vergődtem volna a földön és könyörögtem volna, hogy csapjatok pofán egy vödör vízzel, de a Jóisten a menyből rám mosolygott és felhős, hűvös idő volt. Nyam!
A második, hogy hát... mindenkit szerettem Conon... Mindenkivel beszéltem, aki számított és aki ott volt (itt emlékeznék meg Miyáról és a 9z-ről, mert nem tudtak jönni TT).

A harmadik és az egyik legjobb pont, hogy Első számú Fan lettem és büszkén közlöm, hogy van egy saját bejáratú Castielem... bizony >=D Tiszta aranyos volt ez a lányka, hát én lettem az első fan... xD Lásd kép:

Gyönyörű képek vannak... Mint a vattacukor olyan képek... Imádom őket. Csak egy pöppet degeneráltul nézek ki rajtuk, de ez... velem járó részlet.

A negyedik és szintén nagyon nagy előny, hogy Csatlakoztam Loki Hadseregéhez (Jointam Loki's Armyba, mert imádom így mondani) egy nagyon nagyon aranyos fiúcska csinált Lokis zászlót, én meg hát elloptam azt a zászlót, mert tetszett >=D De aztán visszaadtam mert az a srác nagyon cuki volt -°°-.

No... Azt hiszem, hogy Ötödik nincs. Vicces volt, szórakoztunk, lett egy saját bejáratú Angyal Isten micsodám (Cas) aki megszentel ja és lebonyolítottam egy gyönyörű esküvőt. No... Ennyi lettem volna már, bezár Kazu móka zsákja.

A pultos lánynak adjatok borravalót, mert még nem elég gazdag.

Csóközön^^

2012. július 20., péntek

Fűűű

Úristen de régen jártam erre!

Nos, mivel ilyenem is van ideje lenne belevágni egy új, kellemesen toroksimogató esetleg szemkönnyeztető bejegyzésbe!

A mai témánk, miért nem képesek az emberek elfogadni, hogy valaki nem ér rá velük beszélgetni? Tudniillik, hogy ÉN mostanában csak Elfoglalt állapotban vagyok elérhető msn-en, mivel így is úgy is nyolcan minimum rám írnak és nincs erőm arra figyelni,hogy mindenki apró problémáját felfogjam. Vannak akik nyugodtan rám írhatnak bármikor ( Dee-chan, Miya, Nana...), de nagyon zavar, hogyha az Elfoglalt ellenére is MINDENKI megtalál, valami jelentéktelen badarsággal.
Szeretek beszélgetni, ne értsetek félre, ismertek. Csak nagyon nagyon zavaró tud lenni, ha valaki Elfoglalt és mégis nyolc felé kell figyelnie. Elküldeni senkit nem fogok, mert szemét nem vagyok és nem akarok megbántani embereket. Szimplán csak szeretném, ha elfogadnánk, hogy az ELFOGLALT azt jelenti, hogy ELFOGLALT nem pedig azt, hogy "Nézd milyen szép piros, de azért ráírok!". Könyörgöm, ne csináljuk ezt.
 ._. Aztán még én vagyok a bunkó, mert leírtam. 

Kedvesebb téma!Képzeljétek híveim, el kezdtem varrni... (már, ha ez meglepi nálam xD), és úgy döntöttem, hogy készítek egy Thor és egy Loki babát, hogy legyen még két haszontalan plüss töltelék, amit szorongatva, illetve amin fekve szunyálhatok xD Tiszta cukik lesznek*-* Ölni fogják egymást állandó jelleggel. Yeeeey!**

Na, a még vidámabb téma, hogy ismételten film, Marvel illetve (és ez Dee-chan hibája˘˘) Ryan Reynolds függő lettem... xD Most néztem meg az "Én és én meg a tehén" című filmet, ami csepppppppppeeet agyrohasztó jelleggel bírt, íj módon holnap Conon hihetetlen konzervált állapotban leszek.

És, aki jön Conra, annak puszilom, ott leszek, keressen a "Pereverz Pap" felirat alatt!


Puszimuszi^^