R.I.P. És Anime 4eva
2010. július 2., péntek
Ici pici Jútyúb^^
Hát csókolooom. Minduntalan falom az internetről, főleg drága kis jútyúbunkról a Showder Clubot. Kedvencünk KAP azaz Kovács András Péter. Mogács Dani és a Szomszédnéni Prodikciós iroda is utánozhatatlan. Nem tudom miért írtam... Ilyen kedvem volt x3
Kirándultunk...

Helló! Gondoltam elmesélek nektek egy történetet ami a mőlthéten esett meg velem. Kedves barátommal, Mikával, mindketten nagy ClassFm rajongók vagyunk, és úgydöntöttünk, ellátogatunk az Éter királyaihoz.
Gondoltuk nem lesz nehéz, elmegyünk sütivel, fánkal és muffinnal fölszerelkezve és oda adjuk. Kedden reggel indultunk, 8.00-kor volt találkozó az Örs vezér téren. Onnan elmetróztunk a Stadionokhoz. Nállam volt a térkép mert a társam (Mika) tájékozódásképtelen. De tök szabályosan eltud tévedni. Felszálltunk a buszra és miután 5-öt mentünk esett le, hogy jééé rosz villamos... Leszálltunk - Mika félórát duzzogot a megállóban - és felpattantunk a vissza felésre.Végre megérkezünk, marha boldogok vagyunk, sétálunk az aluljáróba és keressük a székházat. Megjegyzem sehol nem találtuk. Aztán fölmentünk, láttuk az FTC stadiont és egy csomó volán buszt. Gondoltuk már nem megyünk újra vissza, elkezdtünk rohangászni az autok között és elindult a tűlélő túra.
Végre sikerült megtalálnunk a székházat, felmentünk és remegve követtük Annát a szerkeztőt. Kivettük táskáinkból a fánkot és a muffint és letettük egy asztalra majd kezet fogtunk a fiúkkal. ( Megfogadtuk hogy egy hétig nem mosunk kezet utána xD) Lefényképezkedtünk és - láss csodát - kaptunk bögréket, egyedi, gyönyörű, ClassFm-es. :D Nagyon boldogok voltunk^^. Azóta abból a bögréből iszunk...
Hát röviden ennyi...
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)