Illetve nem! Na jó mindegy xD Dehogynem!
Nadena! Sziasztok kedveskéim^^
Mai pici bejegyzésünkben gyorsan Internetre vetem szerény gondolataimat, az újonan megnyitott történetről, melyet már IGAZÁN meg fogok írni, mert iszonyatosan jó témának tartom. Az érzésekről írni ilyen furcsa formában... Megtestesítem őket.
Mindegyiket. Spes, Pirati, Odi, Ira, Teberna, Timor, Armon, Amor, Pax és aki hamarosan következik Amentia. Imádlak titeket. Hamarosan részletes leírást fogok készíteni mindegyikőjükről és ha valaki számára nem tiszta az egész, akkor translate.google.hu és mindenki fordítsa le a neveket Latinról. Hatalmas segítség!
Nade most megyek aludni!
Sziasztok Kiskacsáim! ;D
