Már megint ezer éve jártam erre, aminek igazából az átokverte ki*aszott Mozilla Firefox a neve. Nem tudom, hogy mi a halál lett ezzel a szutyokkal, de egyszerűen képtelen vagyok megnyitni. Mindenki ugyanazt ajánlja és én már milliószor meg is csináltam! De ez egy... fucking shit. Ölje meg valaki és kérem vissza a Mozillámat T_T Mindenem ott van elmentve, valami Informatikus beállítottságú tüneményes édesvirágszál segítse meg lelkem mert most úgy érzi magát, mint egy börtönbe zárt Főnix... Kell az a rohádt inte'net! ._.
Nos, más, szebb kellemesebb és simogatóbb témán jár az agyam, de egyfajta "női probléma" miatt az egész heti gondolkozásomat sírás, fagyi és romantikus filmek töltik ki, és ezt egy cseppet cikinek is érzem. Öm... a többi gondolatomban az jár a bukómban, hogy mikor jönnek meg az átok Ebayos holmik, amiket ezer éve rendeltünk, de már kezdem úgy érezni, hogy ki kell érte utaznunk Pekingbe! Tujvaanjukat ._.
Úúú! Most jut eszembe, hogy új történeten gondolkozom, amit Rosie már picit meg is szagolgathatott a csodafüzetemben. Ilyen... kis Istenes, Világháborús, Gyilkolászós a képlet, szóval... eeee... majd meglássuk xD Nönönö... Mit mondhatnék még, hogy kitöltsem ezt a rohadt párbeszédablakot még a lap aljáig? Őmn...ömmmn....
Mondjuk.
Vattacukor!
Innen üzenem, hogy szeretlek Dee-chan xDD És Risa nincs itt ;D
If you know what I mean!
Puszimuszi.~
A pultos lánynak... azért ami jár˘˘

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése