2010. december 22., szerda

Szép álom... xD

  Na, csak rájöttem, mit is kéne hablatyolnom, most, hogy K.A.P.-ot néztem Jútyúbon... Eszembe jutott, egy nem is olyan régi álmom, talán két hete pénteken álmodtam ezt... Pont amikor késésre álltam. Az volt, hogy egy folyosón rohangásztam, egy nagy könyvel a kezemben, és egy tollal, azzal a céllal, hogy mindenkivel aláírassam.
  Békésen sétáltam a folyosón, hát nagyon nagy volt, a folyosó egyik végén egy raktár volt, ahová én nem mehettem be, viszont a humoristák onnan özönlöttek ki néha. A folyosó másik végén egy színpad volt, ahol éppen balett előadás próba ment. A folyosóról ajtók nyíltak különböző termekbe, ahol tanítás folyt, FELNŐTTEKNEK!!!
  Egyszer csak, feltűnt nem messze tőlem Kovács András Peti, aki a kedvenc fellépőm. Mint az őrült, sprinteltem utána, és majdnem ledöntöttem a lábáról. Rám mosolygott - olvadás közeli pont - és nevetve aláírta a papírt, majd a következő jelenet játszódott le:
  - N-n-ne-n-nem t-tudod, h-hogy itt v-van-e a-a Szomszédnéni Produkciós Iroda? - kérdeztem én, nagyon durván remegve, és izgulva.
  - Persze, itt vannak - válaszolt, nagyon természetesen. - Ott! - mutatott fel a színpadra, ahol a balett előadás ment.
  - De a-azok nők...
  - És?
  Elkezdtem röhögni, majd Peti elköszönt és bevonult a raktárban. Körbenéztem, és meg láttam Brutit. Őrülten rohantam utána, sikerült elkapnom, pedig nem egy könnyű szerkezetes ember. Aláírta a papírkámat, és megengedte, hogy megöleljem! Aztán mikor elváltunk, megtaláltam Felmérit is. Aláírattam a könyvemet, és elkezdtem Aranyosi Petit keresni. Mikor ráakadtam a tekintetemmel, éppen az osztálytermek mellett sétált, a raktár felé. Mondom magamban, én nem engedem, hogy ne írja alá... Sprinteltem utána mint egy idióta:
  - PETI! PETI, PETIIII! - kiabáltam utána. Megállt, és hátranézett, én pedig örömittasan rohantam oda a füzetemmel, közben a teremből, aminek az ajtaja nyitva volt (-.-') bámult ki egy csomó negyvenes vén fószer, és látni lehetett az arcukon, hogy mi jár a fejükben: Most vagy kimegyek, és lecsapom a kis csajt, vagy behozzuk, és leütjük.
  Miután elváltunk Petivel, rohantam tovább és megláttam Hadházi Lacit. Rohantam utána, de eltűnt a szemem elől, mire én csalódottan leültem a raktár elé. Egyszer csak, valahonnan előkerült Fábri Sándor, szőke (!) női (!) parókában. Nevetve oda sétáltam hozzá és az orra alá dugtam a füzetecskémet:
  - Művész úr? Alá írná kérem?
  Aláírta, én pedig mentem tovább, hátha rátalálok végre Hadházira, de semmi. Nem találtam meg, mert eltűnt előlem! T_T Sétáltam fel-alá a folyosón, és ismét megpillantottam Hadházi Lacit, de ekkor felébredtem. Fél nyolc volt... Hát mondom ez fa**a, el fogok késni. Gondoltam, nem, mégsem, megyek nem lesz gáz. Aztán belegondoltam, mi lenne, ha itthon maradnék, és tovább aludnék, hátha vissza jön az álom, lehet, hogy Mogács Danit is bele álmodtam volna, pucéron? xD

Bye bye xD

Szeretem a Szerdákat!

Hello, híveim!

Örvendek, hogy újra látom a fejeteket! Az előző bejezés, törölve, vagyis már megoldottam! Sok minden történt mostanában, pozitív negatív... Minden! Nem tudom, mit kellene írnom... Sosincs kedvem éppen írni, amikor írhatnék... Amikor beszóltak a buszon, vagy amikor elzarándokoltunk az Ikeába Aliccel, akkor se volt kedvem. Most a tegnapi ajándékozásról, vagy a ma délutánról kellene írnom, de fáradt vagyok...>< Úgyhogy, most így jártatok... Akik ott voltak a Sugarban azoknak üzenem: Pucsítás <3 Ikeában Alicenak: Vigyázz pia automata!

Asszem lépek is, mert ma nem vagyok beszámítható... Kéne fürödnöm is még xD Na mindegy, dobbantok... totál behülyültem a fáradtságtól!

Puszi^^

2010. december 1., szerda

Depiroham...

  Hülye cím ez, de most mit tehetnék? Nem fogok senkire sem mutogatni. Az illető szerintem, ha olvassa ezt a bejegyzést, tudni fogja, hogy mi is a bajom, vagy, hogy rá gondolok-e egyáltalán. Remélem rájön... De talán jobb is lenne, ha nem jönne rá... Mindegy. 
  Mielőtt elvesztem a fonalat neki is kezdek a komoly szívhasadásomnak. Van egy jó barátom, akivel mostanában megromlott a kapcsolatom... Folyton bánt... Mármint, nem testileg, hanem inkább a lelkembe gázol. Eddig vicces volt, meg ő folyton mondja, hogy haha, ez csak vicc volt, én mégis komolyan veszem, és rosszul esik.  Minden második szava vagy az, hogy Én mennyire hülye vagyok, csak az, hogy "Kapd be!". Kössz... Kurwa jól esik, tényleg. Ezután, már biztos tudja magáról, hogy rá gondoltam. Rossz, amit csinál, és, amikor szólt nekem, hogy ne legyek bunkó, és ne hagyjam ott egy mondat közepén, én vigyázni kezdtem erre... Mostanában meg, már ő csinálja ezt. És most már átérzem, hogy mit is érzett, amikor én csináltam ilyet. És most nekem rossz... Úgy érzem, már csak azért kellek neki, hogy legyen kit baszogatni. Iszonyú rossz érzés...

Sziasztok...