Kedves lelkek, kik éterbe szólottak eme szent órán, kérlek hallgassátok meg, egy haldokló végakaratát, ki midőn hulla kába fekszik fátyol függönyös selyem ágyban, s sápadt bőrén izzadtság csurog végig, remegő csuklóját homlokára emeli s eme pár szót suttogja kiszáradt ajkain:
Na szevasztok barátaim!
Midőn azt a fél társaság már tudhassa kissé kiütött az osztálykirándulás, mivel (és ezt csak nektek mondom el, mert még az orvosnak se mertem megmondani, mert hülyének nevezett volna) Szombat este beszabadultunk a városba... hmmm kb fél tíz felé... Amikor már tudjátok még nyáron is elég hűvös tud lenni... Na már most... Anitával Találtunk egy kutat... És hát, gyermeki fantáziánknak és a víz csábító illatának köszönhetően eljártunk egy esőtáncot a fellövődő vízsugarak fénylő gyűrűjében, aminek a következménye az lett, hogy én tokától bokáig eláztam. Tehát így a cipőm (amit észre se vettem ._.) a bokám és a pulcsim ujjai olyan vizesek lettek... mint mikor egy tampont vízzel teli medencébe dobsz :o Tehát facsarni lehetett belőle a vizet... Na nem is ez a lényeg.
Tegnap hazaérve mérhetetlen fejfájás lett úrrá rajtam, megfájdult a torkom és estére belázasodtam. Reggelre a fülem is fájt, feldagadtak a nyirokcsomóim és még mindig nem múlt el a fejfájásom két gyógyszer és tíz óra szunya után sem.
Ímigyen hát elmásztam a dokihoz, aki ki is írt Szerdáig (Haaa-le-lu-jaaa!) és aznap reggel kell visszatolnom hozzá selymes popikámat... :D
Nade... Kaptam egy raaaaaakat orvosságot, amiből az egyik egy akkora Lóbaszó szem, hogy az agyam ketté állt, mikor megláttam. Mondom anyának, hogy Én ezt nem tudom lenyelni, aztán csak leküddtem... Huh. És abból megint kell majd holnap meg Szerdán... Nyamm.~
Na viszlát Csütörtökön (remélhetőleg ._.)
A pultos lányt pedig tudják, hogy hol keressék ;D

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése