Na szóval, az az történt becsületes mai napon, hogy midőn lelkem fáradtnak éreztem pitymallat sok Hamlet olvasás után, erőt véve magamon s saját késztetésemre behemperedtem puha ágyamba, hogy fejem álom világba hajtsam, s fáradalmaimat kipihenjem.
Ennyit a kerettörténetről! Hup!
Na szóval, az történt, hogy mondom én kipihenem magam és csak lefekszem, mert idegesít álmosságom, szóval becsomagoltam magam két vastag takaróba, mint egy túlexponált hernyó és elaludtam. Nem is tudom mikor, nem is tudom hogy, de azt álmodtam, hogy az iskolámban, ahol SOHA nem volt, most Luca Napi partyt tartunk, szóval mindenki bent van eszünk iszunk mulatozunk. A helyszín úgy játszódott, hogy akik az Európába járnak tudják, hogy a termem hogy néz ki. Na most, mikor bementél a terembe, nem a mi kis szegényes kis osztályunk volt, hanem egy zsír bazi nagy partyterem.
De az álom jelentős többsége alatt itt nem volt az égadta világon semmi lófing, szóval le volt kapcsolva a villany, és mindenki valahol máshol volt. A lényege a sztorinak, hogy Aliceel beszélgettünk valamin, aztán Dee-chan is becsatlakozott és valamelyikőnk mindig elment egy időre, kajáért, inni satöbbi. És Alicenek már menni kellett volna haza, de mindig maradt mert jól érezte magát és este kb fél kilenckor hívtak ENGEM a szülei, hogy Ugyan küldjem már haza a gyereket, mert most már mérgesek...
Na le is mentem hozzájuk, mert a lépcsőn pletyiztek a nagyterem előtt, mondom Alice drágám, húzzál haza, erre rám kiabált, hogy nem... Na mondom jó, akkor büntessenek meg és sértődötten felmentem a PADLÁSRA (Mivan!?) és ott volt Kyrie-chan egy adag pop-cornnal Tv-t nézegetve. Erre nem pontosan emlékszem, de leültem mellé és együtt ettünk, majd egy idő után fölállt jelentette, hogy ő elhúz haza mert fáradt, de nekem itt hagyja a Tv-t meg a Kukoricát. Na... mondom jó'van, úgyis megakarom nézni a Cigány balerina című baba rajzfilmet... Wtf...?
Na mindegy... Ezután volt, hogy Delilah dühtől túlfűtve betörte a Padlás ajtaját és rám kiabált, hogy mennyire szemét vagyok, mert nem köszöntem el Alice-től... Pont válaszoltam volna, de akkor tesóm bejött a szobába és felébresztett... A jobb karomat úgy elaludtam mint életemben soha és ilyen nyáltenger feszített a párnámon... ._.
Álom álom fura álom.~
A pultos hölgynek adjanak borravalót.~

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése