2012. március 17., szombat

Con Con, édes kicsi Con... xD

Fúh... fel vagyok pörögve, pedig még csak egy hónap múlva lesz. Anyám azám azám! *-*

Nos, a mai témánk, így 21:02-kor (ne higgyetek a blogom idejének, tottál meg van hülyülve ._.) a Con és azon belül is a Cp-zhetnék.
Tegnapi napunk alkalmával Dorkával karöltve lerobogtunk Ázsiázni egy sort, amiből nekem hasmenés lett a jussom mert - s ezt akár szerződésbe is adom - a Bolognai, amit ettem RÉMES VOLT. Soha többé, sehova ._. Fúj...


Eredeti célunk, amúgy Cp-ügyben dirid-darab szerzés volt, de ebből részemről nem lett semmi. A jelmezem Dorkával karöltve egy kettes Fairy Tail bohóckodás lesz, melyből én leszek a gyökérebbik karakter, azaz Grey Fullbuster, a Fairy Tail forrófejű jégmágusa, aki nem mellesleg egy bishounen, de nagyoon xD. A jelmezhez szükségem volna egy lengős fehér alsógatyára, amit eddig nem sikerült beszerezni, de nincs minden veszve˘˘ Akkor is meglesz. Eddigi állás szerint van hozzá parókám és némi levegőn száradó gyurmám (by.: Dorka (Köszi*-*)) éééés pénzem xD. A karakterben az a legjobb, hogy különösebb cp sem kell hozzá mert folyton MEZTELENKEDIK! Erre még a tanára tanította gyerekkorában. Mindegy, most nem ez a lényeg >_< Hanem, hogy készülget a cp, és a hajam már megvan hozzá, az alábbi képeken láthatjátok... Illetve fentebb, mert ez a szar nem engedelmeskedik ._.

Na ennyi is lennék mára. Arti néni kilenetkezik^^

A pultos lánynak pedig adjanak borravalót.

Ja és Miya, ha ezt a bejegyzést olvasod, üzenem, hogy Mia egy állat és úgyis Akirát fogja választani xD