Ohayo így estefelé gyermekeim!
"Három fontos... három fontos mondani... őő... valóm van... F-forgalmi... Jogosítvány... Pff... őő... Forgalmi, Jogsi, Forgalmi, Jogsi... Kéremellenőrzésre!"
Na nem nyugi, látom többen beszartak xD Igen, tényleg három dolgot akarok mondani, ne aggódjatok xD
Ab 1: MELEG VAN! "Rohadt meleg, kurwa meleg, főleg itt a gatyámban, főzni lehetne benne!" Olvad a tükör, ahogy én is és még a jégkrémem is elfogyott... Ráadásul nem tudok kimenni a házi strandunkra Zsebművésszel mert meg is van úgyhogy jó' beszoptam ezt a hetet!
Ab2: Über burtál megaszendó! Nem tudjátok mi is az? No, én megmutatom:
Ez itt az én idei leghülyébb reggelim xD Kellékek: Három szelet félbarna kenyér, lehetőleg a közepéről, Nutella és egy nagy adag tejszínhab.
Elkészítés: Fogol egy szelet kenyeret, megkened Nutival és fújsz rá tejszínhabot, majd megkensz egy másik kenyeret és ráteszed. A második kenyér tetejét is megkened és tejszínhabot teszel rá, aztán a következő szeletet is elkészíted ugyanígy, majd a tetejét ízlésesen díszíted. És Itadakumasu! Isteni ;D
No! Ab 3: Őő... mit is akartam? Jaa! Egyrészt Boldog Születésnapot Mama, bár tudom, hogy esélytelen, ezt látnod, mert nem értesz a gépekhez... A virágodat majd megkapod, ha találkozunk, úgysem hervad el, mivel plüss xD Na, de az igazi Ab 3 az ismételt SuperNatural mánia, mely hála neked drága Miyám ismét rám ragadt... Hogy tőled idézzek: Függő! Nos, igen az. Nagyon is ;D Totális függő**
Az egész azzal kezdődött, hogy mivel Natsu-kun nem volt msn-en, Delilah sem volt msn-en, Gil-sama meg a Sátánunknál dekkolászott, untam magam ezért leültem FMA-t nézni, mikor Alice rám írt. Szabó Máté, kinek hangja egy félistenével hasonlítható szinkronizálja Elric Edwardot az FMA sztár Alkimistáját, az Acéltörpét, és Dean Winchester (Rose, neked hívom Jensen Acklesnek...xD) a sztárvadászt is. S mivel a két karakter között hatalmas hasonlóságok felfedezhetők (Jellem, múlt, szokások, stb.) ezért, mikor meguntam az FMA-at és megmutattam Miyának az SN első részét megint elkezdtem évadot töltögetni és éppen most is azt nézem. Közben elég komoly párbeszédben meg egyeztünk a húgival, hogy teljesen burtálisan függő vagyok és elkezdünk poénból Odaát szerepezni, ami mondanom sem kell, hogy könnyes röhögést idézett elő nálam, noha nem tartott még sokáig, mert Húginak le kellett lépnie. Szerencsémre Luppy is és Gil-sama is hazaért, úgyhogy van kivel rontanom a levegőt, tehát nem unatkozom ;D
Röviden ennyi lennék mára kedveseim.~Puszi a hasatokra édeseim xD
A szemfülesebbeknek feltűnhetett, hogy ez nem is három, hanem négy dolog xD
"Minden este úgy köszönt el, hogy: Mind itt halunk! Miért? Talán másnap összeszáradva fog rátalálni a közös képviselő?"

