Picinyeim, ilyenkor este lehet a legjobban bejegyzést írni. Holt fáradtan, kiégve, de vidáman! >=D Energia akkumulátorom azonban kezd kissé lefogyni, és már a mutató ujjamból is kettőt látok... ~Aki nem érti ássa el magát xD~
Sam:",...vad kutyákkal kell megetetni a szívét, ez az egyik kedvencem!" (2.évad 4.rész)
Közérdekű közlemény: Teljesen SN (Odaát) fan/őrült/mániákus lettem... Illetve... eddig is az voltam, csak most elkezdtem megint megnézegetni a részeket az 1.évadtól xD Mivel egy rész 41 perc körül van ezért még csak a második évad 3. részénél tartok. Viszont közben megírtam a Média és az Angol leckémet :D
A történetben: Most nem írom le mi történt eddig >_< Sam és Dean Winchester két vadász, akik paranormális jelenségekkel foglalkoznak (Kopogó szellemek, démonok, vámpírok, vérfarkasok stb.), levadásszák és megölik őket. Közben mindig őrült kalandokba keverednek. Dean a 6.évadra nagyjából... úgy háromszor kerül halál közeli állapotba...(2.évad 1.részében John ~az apjuk~ feláldozza a saját életét, és a "csodafegyvert" amivel minden démont ki lehet nyírni, csak, hogy Dean visszahozza a kómából, amibe egy karambol után esett. A második alkalom valahol az 5. és 6. évad környékén van, amikor Samet szíven szúrják egy tőrrel, és ebbe bele is hal. Dean viszont a saját életéért cserébe alkut köt egy másik démonnal, hogy az visszahozza Samet.) Sam valamiért kevesebbet sérül meg mint a bátyja... bár... kivételt tehetünk az 1. évad 22.részében amikor frontálisan ütköznek egy kamionnal...Viszont... Sam körül hullanak a csajok mint a legyek... Jess elég, Megről kiderül, hogy egy démon megszállta ezért meghal... Medisont pedig meg kell ölni mert vérfarkassá változik. Szegény Sam elég peches a csajok körében, de őt nem is ezért szeretjük... A két karakter teljesen szöges ellentéte a másiknak. Dean laza, nemtörődöm, időnként forrófejű, tipikus nőcsábász ~ Minden részben másik csajjal flörtöl~ ő sokkal pozitívabb figura mint az öccse (Bár ha vadászatról van szó, akkor egy hidegvérű zseni.) Sam, aki nyugodt, szomorú a halott anyja és barátnője miatt. Kevesebbet nevet mint bátyja.
Ha unatkoznak kitör belőlük a gyerek és különböző hülyeségekkel próbálják egymást szivatni ~ 1.évadban Dean viszkető port tesz Sam alsójára amikor fürdik, cserébe az öccse a kezéhez ragasztja a sörösüvegét puszta szeretetből^^~.

Minkét karaktert nagyon szeretem, bár a személyes kedvencem Dean (Jensen Ackles) a laza, forrófejű, nemtörődöm hülye... :D Az ok amiért nagyon szeretem, hogy jókat tudok derülni, amikor a csajokat próbálja felszedni... ~Höhö~, vagy amikor éppen azt a személyt szapulja, aki a kocsijához (1967-es Chevrolet Impala... Én is megütném aki hozzá ér <<) ér, ugyanis Dean annyira szereti a kocsiját, hogy néha inkább tűnik szerető férjnek, mint sima tulajdonosnak (A tulajdon testvérének is vonakodik átadományozni a slusszkulcsot...).Ha már a kocsiknál tartunk, utálja, ha a zenei ízlését boncolgatják, és előszeretettel üvöltteti a rádiót a kocsiban.
Na... Mára be is fejeztem az ömlengésemet xD ;D
Dean: "A halottaknak a sírban kell maradni!"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése