2012. november 28., szerda

Rájöttem!

Nos, hol is kezdhetném? Először is egy faaantasztikus Conon vagyunk túl, jelentkeztek árnyaltabb rosszul sikerült momentumok is, de nagy többségben inkább annyit mondanék, hogy WOOAOAOAOAAHAHAHHAH!

Nade csapjunk is bele a lecsóba.
Cp: Hüh, ez már az legárnyaltabb része az egésznek, mivel a gyártmányozás közben sikerült néhányszor olyan szinten felidegesítenem magam, hogy arra szó nincs. A kesztyűmet három napon keresztül nem tudtam megcsinálni, és ez a legrosszabb része volt! A sapó meglett könnyen, a mellény nem volt nehéz, a nadrágot kölcsön kaptam, a karddal eljátszottam, szemüveget hála Dorcinak szereztem... Ám most, hogy újra nézem a képeket rá kell jönnöm egy durva egyetemes hibámra... Az ingemet kitűrve felejtettem, így (és most Dee-chant idézem) úgy néztem ki, mint egy elbaszott bkv ellenőr. Na ne! A rohadt életbe... Legközelebb, ha Finn leszek, tutkó betűröm valahova, ahol nem látszik...

Program: Reggel korán keléssel és lábban lévő hihetetlen bugival kezdődött minden, annyira be voltam izgattotulva az egész sztorira, hogy nem tudtam már visszaaludni sem (és itt most zárójelben kijelenthetem, hogy at the moment nagyon nagyon fáradt vagyok!), ezért inkább összekészültem és tűkön üldögélve vártam, hogy basszus, indulás!
Odaérvén találkoztam hű jobkezemmel G-channal, aki örömmel fogadta szintén hasonló lelkesedéssel az én pörgési szintem tetőfokig hevített tulajdonságait, majd mikor azt mondtuk, hogy mi Mamutban öltözünk át lelkesen vezetett végig a folyosókon az utolsó emeletig, hol drámai szerencsétlenkedés árán sikerült végre normálisan felölteni a jelmezt. Egész. Úton. Azon. Fostam. Ne. Hagyjak. Otthon. Semmit! És sikerült! Fuck yeah!
Mivel elment a kedvem az írogatástól, és amúgy is nagyon fáradt vagyok, most csak összegzés kép annyit mondok, hogy durva jó Con volt. Elpusztultunk a fájdalomtól a végére, annyira lezsibbadt mindenünk, de tömérdeket röhögtünk, megfogtam Lokit (hogy hol az nem publikus xD) ölelkeztem Marshall Leevel, teliettem magam a Mc-ben és talán legutolsó és legjobb élmény ként, nagyon boldogan jöttem haza.

Fantasztikusan király élmény volt. Aki nem jött azt hiányoltuk, aki ott volt, annak örültünk.


Mára ennyi voltam
(bocs a hivatalos szövegért, de Hollywoos Hírügynökséget néztem xD)
szóval, majd legközelebb találkozunk.


Így a végére még annyit: SZEXIK VOLTUNK!


A pultos lánynak adjanak borravalót, nekem pedig légi csókokat. Jóéjt!

Nincsenek megjegyzések: