2012. július 20., péntek

Fűűű

Úristen de régen jártam erre!

Nos, mivel ilyenem is van ideje lenne belevágni egy új, kellemesen toroksimogató esetleg szemkönnyeztető bejegyzésbe!

A mai témánk, miért nem képesek az emberek elfogadni, hogy valaki nem ér rá velük beszélgetni? Tudniillik, hogy ÉN mostanában csak Elfoglalt állapotban vagyok elérhető msn-en, mivel így is úgy is nyolcan minimum rám írnak és nincs erőm arra figyelni,hogy mindenki apró problémáját felfogjam. Vannak akik nyugodtan rám írhatnak bármikor ( Dee-chan, Miya, Nana...), de nagyon zavar, hogyha az Elfoglalt ellenére is MINDENKI megtalál, valami jelentéktelen badarsággal.
Szeretek beszélgetni, ne értsetek félre, ismertek. Csak nagyon nagyon zavaró tud lenni, ha valaki Elfoglalt és mégis nyolc felé kell figyelnie. Elküldeni senkit nem fogok, mert szemét nem vagyok és nem akarok megbántani embereket. Szimplán csak szeretném, ha elfogadnánk, hogy az ELFOGLALT azt jelenti, hogy ELFOGLALT nem pedig azt, hogy "Nézd milyen szép piros, de azért ráírok!". Könyörgöm, ne csináljuk ezt.
 ._. Aztán még én vagyok a bunkó, mert leírtam. 

Kedvesebb téma!Képzeljétek híveim, el kezdtem varrni... (már, ha ez meglepi nálam xD), és úgy döntöttem, hogy készítek egy Thor és egy Loki babát, hogy legyen még két haszontalan plüss töltelék, amit szorongatva, illetve amin fekve szunyálhatok xD Tiszta cukik lesznek*-* Ölni fogják egymást állandó jelleggel. Yeeeey!**

Na, a még vidámabb téma, hogy ismételten film, Marvel illetve (és ez Dee-chan hibája˘˘) Ryan Reynolds függő lettem... xD Most néztem meg az "Én és én meg a tehén" című filmet, ami csepppppppppeeet agyrohasztó jelleggel bírt, íj módon holnap Conon hihetetlen konzervált állapotban leszek.

És, aki jön Conra, annak puszilom, ott leszek, keressen a "Pereverz Pap" felirat alatt!


Puszimuszi^^

Nincsenek megjegyzések: