Régen nem írtam... Régen nem jártam erre, ugyanis a gépem önszántából kitalálta, hogy biiizony ő most felmondd és kilép ebből, szóval totál elfelejtettem nézelődni.
Nade sebaj, most jön egy kicsit hisztis, a végére kellemesnek ígérkező bejegyzés.
Első napi rendi pont:
Miért van az, hogy akit jó embernek és barátnak hisz az ember, az random kitalálja, hogy a másik Szar szemét, megbízhatatlan és mindig csak kihasználja a másikat? Én ilyen ember volnék? Mert én nem nagyon hiszem, és pocsékul esik ha valaki annak tart... Van, hogy az embernek nincs ideje vagy pénze valahová menni és van, hogy egyszerűen csak otthon akar lenni és megdögleni a fáradtságtól. Vannak ilyenek.
Hogy mindenki számára világos legyen, elmesélem... Van, talán csak volt egy barátnőm, akit nagyon nagyon szerettem és lehet hogy már nem érdemli meg, de azért szeretem még most is. Nevezzük... hmm...Fairynek. Namármost,
Kedden rám jött az inger és kitaláltam, hogy Én bizony visszatáncolok a régi iskolámba, és körbenézek, beviszek pár könyvet a könyvtárba, de nem akartam egyedül menni, gondoltam felhívom a volt osztálytársaimat, na jöjjenek velem. Felhívtam az egyiküket, aki mondta, hogy most nem tud jönni, mer sietnie kell. Na mondom jól van, felhívok egy másikat, Fairyt. Na felhívtam, kinyomott. Mondom mi a fene van? Felhívom, megint kinyom és erre jön egy SMS pár perc múlva, hogy idézem "Majd akkor merj felhívni, ha megbántad bűneidet". Na mondom WTF? Visszaírtam és rá kellett jönnöm hazaérve, hogy ez a csaj bizony már megint hisztizik. Kitalálta, hogy nekem ő csak arra kell, hogy kihasználjam, és bezzeg vele nem megyek el sehova, csak az új osztálytársaimmal. Na mondom ez nem maradhatsz szárazon, pár nappal később méregből, baráti befolyásra ráírtam facebookon, hogy ugyan mondja már el, hogy mi a szar a lelki görcs alapja már megint... A válasz pedig egyszerűen megrendítő volt... Az érkezett, hogy én bizony baszok rájuk... Merthogy ők elhívtak engem valahova, de lemondtam, és ők csak akkor kellenek nekem mikor valamire szükségem van tőlük, és ha a 9.z hív valahova legyen akármilyen költséges elmegyek velük...
Na álljon már meg a menet... Felháborodva rögvest vissza is írtam, hogy ha már itt vagyunk tisztázzuk, hogy mikor is használtam én ki őt, őket, meg, hogy mi az, hogy baszok rájuk... Aha... Válaszba jött, hogy Márciusba hívtak... igen és érdekes módon azelőtt találkoztunk párszor, hívtam, hogy találkozzunk ő is hívott és mentem... Fuha... És egyszer nem mentem el velük, hátam tudja hova... Igen, ezért szar szemét vagyok.... Aztán ahhoz képest, hogy tényleg szarok a fejükre múltkor én hívtam el Fairyt Conra, hogy ugyan jöjjön már mert tök jó lesz, sőt még fel is ajánlottam, hogy Én szívesen segítek neki jelmezt csinálni... igen, tényleg én használom ki őt... Jó köszi.
Na vissza is írtam, mire a válaszban már sehol nem volt emlegetés árnyékában sem, hogy én bizony kihasználnék valakit (Hoppá!) és az sem, hogy baszok rájuk (Hoppá hoppá!) csupán az, hogy ő nem csak magáról beszél... Hmmm... ki lehet az, akit még én kihasználok, a volt sulimba jár és találkoztam is vele... Másik két ember, akik közül... senkit se használtam ki, és találkoztam is velük, tehát baszni se basztam rájuk. Ez érdekes...
Szerintem nem vagyok hülye. Engem nem neveltek arra, hogy kihasználjam az embereket és eddig még azzal se tettem, aki megérdemelte volna... Egyik barátnőm szavait idézem, akinek elmeséltem az egész hacacárét: "Te... bazmeg... én örülnék ha így kihasználnál engem".
Szóval... aki szerint ilyen vagyok, kihasználom az embereket, akkor az szóljon már légyszi, mert én eddig nem vettem észre... oO'
És tudjátok mi a fent említettekben a legviccesebb? ._. Hogy mire leírtam kibékültünk xDD Imádlak világ!
A másik téma, pedig, ami jóval villanyozóbb és vidámabb, mint az eddigiek, újra rám tört az Odaát láz, igen Rose! Megvan a negyedik évad, és ha adsz szívem egy Pendriveot cuppantom is át neked sűrű szeretet gőzben fürdetve teljes szívből, haha!
Tehát! Kedvenc Márkom jóvoltából, kit ezentúl az egekig magasztalok, s nevét aranyba forgatom, míg világ a világ, megkaptam a negyedik teljes évad letöltési linkjét, s rájöttem, hogy eme szent ember reá tud venni egem olyas fajta dolgokra, melyekről soha nem álmodoztam eddig. Ez pedig, hogy megtanított használni Isten csodálatos eszközét, mellyel az össze Cheatelő a földön biztosan dolgozott már... és ez... az uTorrent!
Eddig a büdös életbe nem tudtam használni, de ez a megátalkodott szentember elmagyarázta és rávilágított a tényre, hogy bizony hogy is kell ezt az izét irányítani... és SIKERÜLT! Na mondom meghalok, a lábaid elé borulok és szeretlek, amíg akarod. Sikerült, letöltöttem és azóta azt nézem... Haha!
Köszönöm a sok segítséget Márk Imádlak!
Az elkövetkezendő két bejegyzés másról fog szólni. Az egyik a csodáááálatos Györi osztálykirándulásunk lesz, a másik, hogy micsoda zsákmányokat szereztem tegnap (2o12.12.-én) az Ázsia Centerben*-*
Na és most... Minden jó!
A pultos néninek adjatok borravalót, hogy legyen pénze protézisre (mert én rímekben beszélek, s örülnek az egyedek).
Jóéjszakát!










1 megjegyzés:
De szexy grrr... Hogy csókolnám végig a pocikáját! *-* Jensen-n-n-n téged kérlek szülinapomra!! XD
Holnap viszek pendrive-ot! Imádlak Kazu!
Megjegyzés küldése