2011. május 9., hétfő

Huhh O_O De késő van!

Csokiscsipsz mindenkinek!

Köszöntök mindenkit, akik itt a helyszínen nevet, illetve nekem háttal ülve eszik...23:15-kor nekem sincs jobb dolgom mint megörvendeztetni benneteket egy szép gyökér kis bejegyzéssel. Éppen úgy ülök, mint L ugyan is ki*aszottul fázom! Szar az ablakom szigetelése, és bejön a hideg! De a meleg meg kimegy tökömet! Harmad napja alszom zokniban... >=D Három pokróc alatt OO Télen nem alszom három pokróc alatt faccom! >_< Nem akarok aludni menni... TT De már bekómáztam jóformán, úgyhogy hamarosan megyek! Nem is tudom, hogy mi a fenének írtam, de egészen beszámíthatatlan vagyok, úgyhogy aki erre jár, semmi képpen ne vegyen komolyan! És egy új idézet amit kitaláltam, csak így a végére:
- Az idő pénz.
- Ez esetben neked az idő, nekem a pénz^^

Jó éjszakát szeretteim. A pultos lánynak adjatok borravalót!

Kijelentkezem^^

1 megjegyzés:

Foxy írta...

Tudom, hogy ez gonosz, de nekem melgem van XD azért remélem hamar megjavítják az ablakod ^-^