Ím egy újabb fejezet az én szokásos agymenésemből, amit naaaaaaaaaaaagyon szerettek xD Mármint... szerintem o.o Nem szerettek? T_T
Agymenés/1:
KÖSZÖNÖM *-* http://feketedani.blogspot.com/p/1ae-fan-art.html
Dant-C kitette szerény kis képecskémet a blogjára, és ez engem elégedetté tett... Bár e-mailban vissza írt:
Heheh, aranyos lett!^^
Bár jobban hajazott volna egy pénznemre, ha maga a papír is színes.:)
Úgyhogy, az elkövetkezendő pénzeket már zöldre kell csinálnunk x'D Baszki O.o Nekem most esett le. Fekete Dani végre válaszolt a rajongásomraaa xD Jeeee xD
Agymenés/2:
Mint azt egy pár olvasóm (9.z-re tekintek most elsőnek) tudja, csütörtökön kivonultunk a Város Ligetbe és rendeztünk egy nagy party piknikezést... öhh? Hatan? Öcsi, Delilah, Alice, Echo, Risa... és Én^^ Háhhá hatan! >=D Asumi nem tudott jönni TT Meg Rosie sem... T_T
A Város Ligetben mindenben volt szerencsén, sőt még három gyönyörű szép virágkoszorú is készült (By.: Én) és a szívemet nagy büszkeség öntötte el, amikor láttam, hogy mennyire tetszik nekik *-* A Ligetben volt minden, de tényleg. Delilah egy gyengébb pillanatban rágóba lépet... (Részvétünk) Aliceel majdnem beborultunk a tóba. Risát hivatalosan és öregebbnek tekinthetjük xD Így egy hónap után megérdemli xD Echo jól le lett cseszve általam mert megvett egy játék körhintát Delilah jóvoltából, mert a kis rohadék beszélte rá T_T De gondoljatok már Május 5.-ére!>_< Jó nap volt áááá*-*
Agymenés/3: Szombaton volt egy nagy sárdagonyázás és egy adag iszonyatos betegség^^' Meg egy nagy melózás... Eljátszottam, amit annó a rádióban. xD Ugyanis tesóm eltette a kocsi kulcsot mi meg nem találtuk sehol. És hát persze, hogy a legkisebb találja meg a bátyja övtatyójában^^
Agymenés/4: Mint azt már Delilah tegnap megismerte, egy barátom készített egy friss tömeges szerepjátékot, egy démon akadémia formájában, egy netes oldalon. És én aktívan részt veszek, egy formában, mint egy diák, és egy formában mint egy tanár, aki fiatalabbnak néz ki mint a diákok többsége! És... kitaláltuk, hogy haverom tanár karaktere, és az én tanár karakterem régi ismerősök, utálják egymást, de a poén kedvéért - meg a mi kedvünkért - egy szobában laknak, és gyűlölik egymást. A slussz poén, meg, hogy szerelmesek egymásba.

Ennyi lettem volna így reggelre ^^ Köszönöm a figyelmet, kijelentkezem.
ÚÍ.: Kib*szott az ágy, és nem volt jobb ötletem, mint titeket fárasztani! Bocsi :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése