Köszöntelek benneteket egy újabb csöpp kis blog bejegyzés keretein belül! Szemrehányást kaptam ma, hogy keveset írok blogot. Ennek az az egyszerű oka, drága Alice, hogy vagy elfelejtek, vagy nincs hozzá hangulatom, de most eufórikus állapotba kerültem ezért megörvendeztetlek benneteket egy újabb csöpögős jegyzetkével! Igazság szerint nincs miről írnom, csak annyira kedvet kaptam. Az előbb még a szőnyegen fetrengtem az ágy és a szekrény között és azon filozofáltam, hogy mit is kellene csinálnom, hogy ne dobjam fel a fricskát rögtön... Aztán ide csüccsentem a gép elé, és ráírtam Luppi-samara meg Alicere. Mikor Luppi feldobta, hogy na most szerepezzünk szeretet roham szakadt rám az égből. Az ilyen hirtelen jött hatalmas hullám egy ilyen kis testben elég furcsa dolgokat kelthet, ugyanis előre hátra dülöngélve ülök a széken és nem tudom, hogy most sírjak, vagy röhögjek. Hát röhögök legfőként... Alice nem várt lelkesedéssel nevet a nyomoromon... Köszönöm Alice én is szeretlek.
De most! Hogy energiatúltengek kicsit le kell szívnom magam, úgyhogy szerintem belátható időn belül meg fogom ölni az első családtagot, -természetesen csak a szeretetemmel. - aki betoppan az ajtón. Már most is mindenkinek "Szerelmet vallok" msn-en! Bvááááh! Nah mindegy bvááh! Most nem erről kellene írnom, hanem, hogy kitaláltam valamit.
Tetszik tudni, már egy ideje gondolkoztam azon, hogy kellene csinálni egy szervezetet, illetve hát inkább klubnak nevezném, ahová csak AnimeFanok léphetnek be. A klub szabályait már nagyjából lefektettem:
1. Ne beszélj olyannak a klubról aki nem Animés.
2. Kurwára ne beszélj olyannak a klubról aki nem Animés!
3. Csak animés léphet be.
4. Csak olyan léphet be, akit egy vagy több tag ismer.
5. Csak akkor léphetsz be, ha a téged ismerő tagok jóváhagyják.
Egyenlőre ennyi szabály létezik.
A klub neve még nem a végleges, de eddig nekem egy nagyon tetszik ami így hangzik: Sz.M.A.P. Azaz: Szabad Magyar Anime Párt. Senki ne aggódjon, csöppet sem fogok politizálni, csak ez nekem így tetszik!
Ezen kívül pár szót még a Conról:
Fantasztikusankurwáradenagyonjóvolt! *-* Annyit röhögtem, hogy a testem röhögésszintjének 100%-ából nagyjából 70%-ot kiadtam magamból! Sok sok emberrel ismerkedtem meg - szebbnél szebb, kedvesebbnél kedvesebb, hülyébbnél hülyébbekkel. - Megszámlálhatatlan mennyiségű képet készítettek amelyen rajta szerepel bájos buksikám is kedvenc Kakuzu jelmezemben. Ezekből a képekből párral én magam is rendelkezem. Jó étvágyat:
![]() |
| Ehhez inkább nem fűznék hozzá xD Ki volt tömve ˘˘ |














1 megjegyzés:
Mi a fene baja van velem istennek, hogy nekem a képeken mindig ilyen fejem van???????
Megjegyzés küldése