Judráláláhihiiii!
Kedveseim! Új évaddal köszöntöm magamat... Bár eddig nem tudtam, hogy évadokra bontok, ez most csak úgy spontán jött xD Ebből láthatjátok, hogy pörgök mint bádoglavór a betonon... Jelen pillanatban én "éppen Excaliburt olvasok".
(Lóf*szt se csinálok, csak Delilah-val és Risa-val szerepezek xD No meg Luppival szócsatát vívok xD) Meg kell, hogy mondjam eléggé nem tudok írni, mert valami fekete ragacsos szar ragadt az ujjamra... Mi a f*szom ez, nem tudom... Várjunk, megnézem közelebbről... Nem tudom, de űber ragad Oo Ha lenne elég elmeállapotom akkor biztos, hogy Számfortivánt (
Sum41)-et hallgatnék, de nincs hozzá most lelki erőm. Pedig imádom őket. No mindegy... Tegnap esti akcióm... (
beb*sztam a lábam a bátyám küszöbébe) óta fájlalom a lábamat... Mert ugye ez az én formám Oo Én mindig le vagyok sérülve... Áááá x'D
A múltkor úgy döntöttem, hogy beidomítom a scanner- (szkenner... a gyengébbek kedvéért <3)-ünket, és megtanulom, hogy hogyan is kell irányítani. Hát mondanom sem kell, hogy kissé elszaladt velem a ló, és egy gyengének ígérkező pillanatban be scannoltam a saját búrámat... És hát... gyönyörű x'D Tekintsétek meg a porfóliómat:
 |
| Ez meg csak úgy spontán... xD |
 |
| Hát... Ez én lennék reggel és aztán már fitten xD |
 |
| Azt hiszem ehhez nem is kell hozzá fűznöm xD |
 |
| Amikor egyedül voltam angolon xD |
 |
| Karácsony Húsvétkor... |
 |
| Alice csak neked xD |
 |
| Ez az én burám be scannolva ^^ |
No tehát... Jól elszórakoztam xD Akkor... még mi van amit meg tudok osztani? Jaaahh... Fekete Dani mester nyomdokaiba lépve úgy döntöttem, hogy elkezdek Painban firkálni, és virtuóz ujjmozdulatokkal képernyőre vetettem életem pár szereplőjét. Íme:
 |
| Alice |
 |
| Rose |
 |
| Kuzu, azaz én^^ |
És ezzel én mára el is köszönök xD Kijelentkeztem^^
2 megjegyzés:
Szóval így született rólad az a horrorisztikus kép! *megvilágosodik* Jó hogy végre írtál, már hiányoztak a bejegyzéseid. :)
Ajajjjajjj... ezekneke a képeknek múltuk és történetük van!!!! Oh, azok az angolórák....XDD
Megjegyzés küldése