Ismételten meghoztam a kis bejegyzésemet a különböző hülyébbnél hülyébb történeteket. Ma is megérintett engem az ihlet, ezért Aliccel felkerekedtünk, és elmentünk az Örsre, hogy elintézzük azt amit... - Hööhöhöhöööhh... - Kettőkor indultunk el a sulitól, és először el akartunk menni az én volt sulimba, hogy vissza adhassak a könyvtárba egy könyvet, amit már elég régen kikölcsönöztem...^^' Viszont a suli már be volt zárva, mert a kis rohadékok már elmentek Tavaszi szünetezni...

Nem volt ott senki... ezért átmentünk a közeli játszótérre, és egy kicsit teng-lengünk magunkban. Hát Alice beszabadult és egy az egyben végi rohant mindenhol. Jól elvoltunk. Összebarátkoztunk egy kislánnyal, és Alice megtanított pitypang karkötőt csinálni. Tök jól elvoltunk, aztán elsétáltunk. Sugárban megvettük azt amit, majd komótosan átballagtunk az Ikeába, hogy beküldjünk némi tápanyagot a szervezetünkbe... Megkajoltunk (később képek is lesznek) és utána enni akartunk fagyit... És hát... az Ikeában 100 Ft egy fagyi, de nagyon kevés, ezért repetáztunk... Kinyaltuk -khm- a tölcsérből a fagyit, és nagy izgalom közepette hoztunk két tölcsér új fagyit... Nagyon be voltam szarva közben azért nehogy lebukjunk xD És már struccozva néztem a takarító nénit, hogy most mi van, hol van?Ezek után felültünk a villamosra, és elfoglaltuk a kedvenc helyünket hátul, és szándékosan/véletlenül tovább mentünk a kelleténél, el a végállomásra a Mexikói úthoz. Ott leszálltunk, és kiderült, hogy mindkettőnknek iszonyatosan kell pisilnie, ezért nem mertünk röhögni nehogy... hát... szép szóval élve telebrunyáljuk a cipőnket. Rajta egy rövid Converse Chuck Tailor fazonú cipő volt... hát abból kifolyik. De rajtam meg még mindig az ocsmány csizmám, aminek vádliig ér a szára... Namost... Háát... Ott megállt volna a nedvesség... Végre jött a villamos, és sikerült utánarohanva felmásznunk, de a rohadt villamost nem kanyarodott vissza a Bosi felé, hanem tovább indulsz Kehédakustya felé Mucsa Cityn át... leszálltunk a legkézenfekvőbb megállónál, és visszasétáltunk, közben már nagyon szemezgettünk a bokrok között, hogyha mégis beficcenne egy pislantás a belváros kellős közepén akkor legyen valahova bemenekülnünk... Megálltunk a megállóban visszafelé, és leálltunk beszélgetni egy bácsival, aki ugyanúgy a villamosára várakozott. Láttam, hogy hoppá, fordul be szemből a villamos úgyhogy mondtam, hogy na fussunk. Ez elég kellemetlen műsor úgy, hogy majdnem becsináltunk, de tényleg... Átrohantunk az úton, cikáztunk a buszok és az autók között, de a rohadt villamos
bevágta az ajtókat. Hálistennek megint jött a következő villamos, és megmenekültünk...

Ennyi lettem volna mára^^ Kijelentkezem
2011.április 21.
2 megjegyzés:
Erre csak ennyit tudok írni: höhöhöhöö~
:D:D
Ejj de részletezted a pisis részt!!X'DD És kihagytad hogy végül nem pippantottunk be!:'D
Holnap meg te tanítasz meg engem koszorút fonni!!*-*
Az utolsó kép a legjobb!!X3 Olyat még sokat le kell gyártanunk!!:D
Megjegyzés küldése