2011. március 3., csütörtök

Anonymus

Holly-Dolly. Mucho-gusto. Good evening... stb. stb.

Mindegy is, nem lényeg. Ahogy Margot nagynéném mondta:
- Kis unokám... Tanuljál... tanuljál, mert... na...
Igazából nincs is Margot nagynéném, de ez most tök lényegtelen információ. Foxi remélem a sálad a nyakadban van, és a kecske a pajtában... :D Mindegy, ez amolyan bennfentes poén.Come down started! Meg kezdtem a szundiig hátralévő visszaszámlálást, mely egészen pontosan 15, bár már csak 14 perc, hogy pontosak legyünk! Ez alatt a rövid idő alatt nem tudok összehozni semmi értelmeset, de nem is tervezem! >=D Csak gondoltam hagyom kicsit szállni megfáradt agyam, és írom ami eszembe jut. Csak az a baj, hogy túl sok baromság jut momentán az eszembe. Stevie-ről kellene mesélnem, hogy, hogyan született, és arról, hogy mit álmodtam. Csak mivel megfáradt agyam, kicsit túl van strapálva ma, ezért képtelen vagyok értelmesen gondolkozni xD Az agyam befacsarodott, és folyton szédülök is, de még mindig van erőm! Nem adom fel, ahogy mondtam, tegnap délután. Tegnap délután, ugyanis szánt szándékom volt kockaszarrá fagyni, de sajna nem jött össze a hűtő elméletem, mert anya becsukatta velem az ablakot. Így a megfázás sem jött össze, amiért egész este fohászkodtam az égbe. No mindegy! Már ennyi elég is belőlem, mert az az igazság, hogy tegnap nem is, de ma eléggé lebegek. Folyton szédülök és fáj a buksim, bár annak lehet valami köze, ahhoz, hogy reggel bevágtam a fejem az asztal sarkába... No mindegy!

Good night. Sleep well... És álmodjatok veleeeem ;D

3 megjegyzés:

Dorisz írta...

*ugrál, míg végül elkapja a lebegő Kazu lábát és visszahúzza a földre* Térj visszaaa!!
Átküldök neked pár bacit... Ő itt Baci Johnson, ő a felesége Baci Mari, ők pedig itt a gyerekeik, Baci Panna, Baci Jake és Baci Danial. Viselkedj velük kedvesen, mert nagyon szeret költözni ez a kis család! Minden délután pontban négykor mohateát isznak, amit a hegyekből szállítanak nekik. A szülőknek ennyi elég is, viszont a gyerekek képesek a Ragnarøkkre is, ha nem kapnak meg valamit!o.O
Sok szerencsét a baci-tenyésztéshez!!^^

Foxy írta...

Ha annyira beteg akarsz lenni, táplálkozz rendszertelenül! Nekem bejött ^^" Viszont igazából nem tart sokáig, de te úgy érzed, mintha évek óta beteg lennél...

Artinátor írta...

Srácok kössz a lelkes segítséget xD<3 Imádlak benneteket.