2011. március 9., szerda

Öljetek meg.

Bocs, de most nincs kedvem a szokásos boldog köszöntéshez, mert szar kedvem van. De nagyon...

Szokásomhoz híven megint baromságokon akadtam ki. Az Angol Témazáróm karó lett... baromira örülök is neki, mert most anya tuti nem enged el Grenma koncertre... A többi ok, amiért megint szarul érzem magam a szerepezés... Ugyanis, én mindig erős karaktereket csinálok, mert nem látom értelmét egy olyan karakternek, aki szart sem ér és gyenge. Delilah nemrégen okosan rávilágított a tényre, hogy a nagyon erős és gyenge között azért van különbség. Igen, beismerem, néha elvetem a sulykot. Ennek az az egyszerű magyarázata, hogy GYŰLÖLÖK veszteni. Csak azt nem értem, hogy ha ez valakinek nem tetszik, akkor minek kell velem szerepezni? Én bármikor abba tudom hagyni, akkor inkább keresek valaki olyat, aki képes elviselni engem, vagy kész, leszarom és abbahagyom az egészet. A másik ok, ami igazán a szívemet törte ripityára, hogy valaki kijelentette, nem rendelkezem az ízléséhez elegendő humorral. Ahhoz képest azért Alicet, Delilahát, és Roset meg tudom nevettetni bármikor. És tudom, hogy az itt felsoroltak mind tömérdek nagy faszságok, de jól esett kiadni magamból... Holnapra már sokkal jobb hangulatom lesz...~remélem~ De asszem mára ennyi. Ha kellek hívjatok, szolgálatra állok a nap minden percében, a hét minden napján, a hónap minden hetében, az év minden hónapjában és az élet összes évében.

Kijelentkezem.

ÚÍ.: I believe I can fly. I believe I can touch the sky!

4 megjegyzés:

Dorisz írta...

:S az angol t nem tudod kimagyarázni azzal hogy mindenkinek olyan lett?
amúgy ez nagyon nem jó hozzáállás. Tudod hogy nagyon imádsz Delilahval szerepezni, és ha az embertől építő kritikát kapsz, akkor ne hisztizni kezdj, hogy akkor nem kell veled szerepezni/beszélgetni/barátkozni stbstb, hanem inkább gondolkozz el rajta! Az ember fejlődik, hibáit folyamatosan javítja, ha nem teszed, leragadsz egy szinten. Nem tudom miért gondolja mostanában mindenki, hogy a világ csak az ő kedvéért fog megváltozni... Különben is felfújod a dolgot! Lépj túl rajta! Ez csak egy játék, össze ne vesszetek ezen!!
én is remélem hogy jobban leszel!=)

Foxy írta...

Am nehogy már komolyan vedd azt amit én mondok... Egyébként meg mindenkinek más a vicces és a szerep is mindenkinek máshogy jó... Én csak a gyenge, megmentendő karaktereket szeretem, mert én is olyan féleség vagyok. És, h, ha visszaemlékszel az utóbbi napokra egy csomót szakadtunk, szóval nem tudom min vagy így kiborulva, mivel jelenleg semmi szükség rá! ^^

Foxy írta...

Ja és nem. NEM fogunk megölni ♥

Artinátor írta...

Az az igazság Dorcika... Hogy én csak ilyen faszságokon szeretek kiakadni xD Van olyan másik probléma, ami sokkal keményebb ennél. De azokkal nem foglalkozom, és örüljetek, hogy ilyen kis semmiségeken akadok ki xD És mielőtt még félreértenéd, amit írtam, nem azért írtam, mert az akarom, hogy változzon meg a világ. Hanem azért írtam mert szarul esett. Én nem kérem, hogy változzon meg valami, csak leírtam, hogy mi nem tetszik. Ez nem bűn. És így a végére még annyit: ÉN SOSEM HISZTIZEK >_< Nem láttál te még engem hisztizni xD De ne is akarj... x'D