Üdvözöllek benneteket újra itt! Akik ma már negyedszer látnak, azoknak csak annyit: MÁR MEGINT ITT VAGYOK! >=D
No... A ma esti programom menni aludni, de előtte még megörvendeztetlek benneteket egy újabb értelmetlen bejegyzéssel. Hogy miért? Mert én megtehetem^^ Mivel iszonyatosan fáj mindkét karom ezért nem lesz túl hosszú, de... Örömmel bejelentem, hogy pár külső inger hatására én is elkezdtem írni egy kisebb regényt... Lehet röhögni...-khöm...-, de én is képes vagyok ilyesmire... az első fejezet a másik blogomon található... Elég lassan fogok vele haladni mindig, mert eléggé kevés időm van írogatni... De azért, aki elolvassa... annak üzenem: Köszönöm, és remélem tetszett^^
Ezzel ennyi lenne a ma esti piszkafa, mellyel a retinátokba égetem a bejegyzésem sorait... További jó éjszakát.
Sziasztok.
3 megjegyzés:
én vagyok az a külső inger???!!O.O xd
Jó ez a betűtípus!!
Igen Rose! Te vagy a külső inger. Meg, hogy minden haverom ír, csak én nem xD <3
Megjegyzés küldése