Üdvözletem Hölgyeim...(főként a 9.z) és Uraim!
Köszöntöm önöket legfrissebb agyleszívásunkon... elmesélem a mai nap legnagyobb eksönjét, élvezzétek xD
Nem régen, (kedden) ellátogattunk az Mtv-hez (Magyar Televízió) és tettünk egy szép kis kirándulást, hogy megismerkedhessünk a technikákkal, meg a régi eszközökkel. Voltunk egy stúdióban, ahol, ha jól emlékszem...75 haaaatalmas lámpa volt. Mindegy is, most nem fontos... mentünk mendegéltünk, feljutottunk a jelmeztárba, ahol összesen 80 000 ruhadarab (kiegészítőkkel együtt, kesztyű, kalap minden) található. Mikor beléptünk megláttuk Süsüt... Magát Süsüt... Az eredetit, az utánozhatatlant... A vezetőnk mesélt a jelmezekről, majd valaki felhozta Süsüt:
- És... azt meg tudod mondani - kérdezte... őőő... valaki. -, hogy hány ember mozgatta Süsüt?
- Persze - válaszolt a csávó. - Három ember kell hozzá, egy a fejéhez, egy a kezeihez, és egy a farkához... - még elmondott egy másik hölgy egy csomó információt, mikor ez a csávó hozzánk így... négyükhöz fordul, amikor valaki megkérdezte, hogy és ki mozgatta Süsüt. - Ismeritek Joshi Bharatot? - okosan bólogattunk rá, hogy igen. - Na... Joshi Bharat mozgatta Süsü farkát.
A szemünk hét és fél méteres lett a döbbenettől, és elkezdtünk röhögni.
Ma pedig az történt, hogy ültünk Anitával matekon, oldozgattuk a feladatokat, majd nekem eszembe ötlött Süsü drága farka... Nekem ez a történet így nagyon tetszett, ezért úgy döntöttem megosztom Anitával, amit tanultam. Befejeztem a feladatot, majd belekezdtem:
- Te... Anita, tudtad, hogy Süsü mozgatta Joshi Bharat farkát...? - amikor leesett, hogy mit is mondtam... egyszeriben kiszakadt belőlünk a röhögés, és könnyektől küszködve egymáson fetrengve próbáltunk levegőhöz jutni... Mikor végre sikerült megnyugodnunk Anita megveregette a vállamat, és mondta a szokásos beszólását:
- Jóóóóvan bázze'...
Hát mondom, kössz xD
Ennyi lett volna mára a későesti humor bom-bon! Holnap imádkozzatok értem az uccsó három órámban, mert R.I.P. lesz... xD <3

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése