2011. február 14., hétfő

Este van este van, ki-ki nyugalomban... De én még nem!

~Lehet zöld az ég és lehet kék a fű, nekem mindegy, hisz végül is így gyönyörű...~

Hello hello hello!

Üdvözöllek titeket ismételt ömlengésemben a világomról, meg tulajdonképpen az agyam legmélyén a saját dimenziómban foglal helyet. Ebben a világban minden rózsaszííííín... Meg egy nagy büdös lóf*szt... xD Az én világomban az ég narancssárga... Jeee... A többi a megszokott. Az emberek jó arcok, kedvesek, és hülyék... Mint én <3 Az én kis dimenziómban mindenkinek meg van a saját helye, aki kéri, hogy beengedjem. Az én világom nem gazdag, az én világom nem divatos. Az én világom nem menő, vagy népszerű. Az én világom barátságos és kellemes. Az én világom képlékeny, és határt csak a képzelet szab... Elég gondolni rá...és már megelevenedik. ~A tévedés, néha jó...~ Az én világom, és csak az enyém... és, hogy ez számotokra miért érdekes? Mert a világom a szívem mélyén lakozik... És ti a világom részei vagytok... <3 9.z, és mindenki más, aki végigolvassa az ömlengésemet... Jee... Most nézhettek hülyének, nem gáz... Mindegy, most mivel rám tört a szeretet roham muszáj volt egy röpke bejegyzés formájában kiöntenem a lelkem xD Szóval mit titeket árasztalak az agyménesemmel... :D No mindegy...

Yo-yo... Digidi töltött káposzta ;P

~Rám vigyorog a tükröm oly furcsán néz...~

7 megjegyzés:

Dorisz írta...

ez az eddigi kedvenc bejegyzésem tőled^^ ez nagyon tetszik!:D
ráadásul imádom azt a számot amiből idéztél!*-* és a kép is szép!^^

Dorisz írta...

várj...nem ez a kedvencem...bocsXDD sok kedvencmem van*-*

Dorisz írta...

totál belekavarodtam hogy melyik blog kihgez tarozik...XD

Dorisz írta...

amúgy te fényképezted a képet?*-*

Dorisz írta...

bocsi ezért a sok értelmetlen rövid komiért negyed kettőkorXD

Dorisz írta...

ahhoz képest, hogy ez a nem tudom milyeen időtt számító blog még csak február 14-et mutat méghozzá 16:19 percetXD

Unknown írta...

jó lett! jó a kép, az idézet és a szöveg is!! Love 9/Z