2011. február 6., vasárnap

"Bocs még valami eszembe jutott xD,,

  Huhh... mára már harmadszorra térek vissza! Rájöttem, hogy még mindig nem érti senki, mi is pontosan a Triplafejű kockatök... Na már most. A Triplafejű kockatök anatómiailag egy zöldség... Ami viszont félig állat, tehát olyan mint a tengeri uborka tenger nélkül...Mivel én nem vagyok olyan ember, aki ilyen egyszerűen megmagyarázza a dolgokat, ezt is szépen elmesélem.

~Egyszer távol, egy messzi messzi galaxisban történt... Egy napon mely lehetett akár Hétfő vagy Kedd... De akár Csütörtök, vagy Péntek is... Sőt talán Szerda volt...~ Nem nem! Csúnya Excalibur... Nem szabad...*lecsapja egy újsággal* Szóval... Ha jól emlékeszem egy Szerdai napon történt az eset, amikor még az Álmos Vezért Ált. Isk.-ben senyvedtünk egy förtelmes Irodalom (? vagy Nyelvtan) órán. Beszélgettünk... aaaa... őőő... Nem emlékszem, de biztos... szóval mindegy. Az én drága Osztályfőnököm egyszer csak valamiért megszólalt, hogy Triplafejű kockatök... Jaa tudom már, plusz nyelvtan volt! Áhháá... Okéé... Szóval +Nyelvtanon csücsükéltünk teljesen békésen és oldozgattuk a hülye feladatlapokat, amikor Titi néni valamiért mondta, hogy Triplafejű kockatök... Na már most, bennem ez nagyon megragadt, és megtetszett ez a bizonyos három fejű térbeli tök, úgy, hogy előkaptam kicsiny rajzfüzetecskémet, és firkálásba kezdtem, és megszületett, a Triplafejű Koczkatök! Voi La'






2 megjegyzés:

Dorisz írta...

XD ez nagyon jóóó!!XDD
de éédesek ezek a triplafejúkockatökök*-*
"Bocs még valami eszembe jutott" XDD ez eddigi legjobb cím!XDD

Artinátor írta...

Heheh xD Köszi, én is szeretlek xD