2010. november 5., péntek

Mi van velem?

  Nem értem magam... Mostanában, mintha kiégett volna bennem valami. Esténként kedvtelenül ülök a gép előtt, és nem tudom mit csináljak. Régen mindig tudtam valamit csinálni. De mostanában... Nem fáradok, sokáig bírom, nincsenek ötleteim és üresnek érzem magam! Mi a bajom? Senki nem mondhatja el rólam, hogy depressziós lennék. Rengeteget nevetek nap, mint nap! De valami hiányzik. Az izgalom? Nem tudom. De néha jól esne, ha valaki átérezné, hogy mi is a bajom. Én mindenkit meghallgatok, próbálok segíteni... Nem értem, rajtam miért nem segít senki? Olyan rossz... Én vagyok az egyetlen, aki meghallgatja a más véleményét, és segíteni akar? Nem tudom. De lassan úgy érzem, már nem is érdekel! A lényeg, hogy én segítek. A magam baját sosem mutatom ki. De most muszáj volna valamit csinálnom! Unatkozom... Nem tudom mit tegyek... Bár megkérhetnék valakit és ő azt mondaná segítek... Most pedig, ahogy írom ezeket a sorokat, nem figyelek arra miről írok. Csak hadoválok össze-vissza... Mindegy, nem lényeges. De jól esett leírni...

Viszlát!

1 megjegyzés:

Dorisz írta...

Amikor ilyen van, go msn, telefon vagy akármi, rám mindig számíthatsz!! Én esküszöm segítek!! Megoldom, bármi baj van, csak szólj!!
Ha fehérnek és üresnek érzed magad, akkor egyél soook csokit vagy cukrot, és gyere föl msn-re!;)
Ott várlak, mindig!!^^