Hülye cím ez, de most mit tehetnék? Nem fogok senkire sem mutogatni. Az illető szerintem, ha olvassa ezt a bejegyzést, tudni fogja, hogy mi is a bajom, vagy, hogy rá gondolok-e egyáltalán. Remélem rájön... De talán jobb is lenne, ha nem jönne rá... Mindegy.
Mielőtt elvesztem a fonalat neki is kezdek a komoly szívhasadásomnak. Van egy jó barátom, akivel mostanában megromlott a kapcsolatom... Folyton bánt... Mármint, nem testileg, hanem inkább a lelkembe gázol. Eddig vicces volt, meg ő folyton mondja, hogy haha, ez csak vicc volt, én mégis komolyan veszem, és rosszul esik. Minden második szava vagy az, hogy Én mennyire hülye vagyok, csak az, hogy "Kapd be!". Kössz... Kurwa jól esik, tényleg. Ezután, már biztos tudja magáról, hogy rá gondoltam. Rossz, amit csinál, és, amikor szólt nekem, hogy ne legyek bunkó, és ne hagyjam ott egy mondat közepén, én vigyázni kezdtem erre... Mostanában meg, már ő csinálja ezt. És most már átérzem, hogy mit is érzett, amikor én csináltam ilyet. És most nekem rossz... Úgy érzem, már csak azért kellek neki, hogy legyen kit baszogatni. Iszonyú rossz érzés...
Sziasztok...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése