2010. október 19., kedd

Emlékezetes Október 19.-e ˇˇ''

  Hogy miért fontos ez a nap az életemben? Természetesen... Mert ma születtem... Imádom, hogy születésnapom van, csak az zavar, hogy mindenki velem foglalkozik. Nem szeretem a felhajtást ráadásul tudom, hogy Kávé még valami szörnyűséget tervez ellenem! Nem tudom mit, de félek, hogy előbb vagy utóbb fény fog derülni arra a gyilkos tervre... 
  Ma úgy keltem fel, hogy jéé szülinapom van! Aztán amikor rájöttem mi is vár rám... hááát^^'' Mikor reggel beértem a suliba még minden nyugis volt, mikor azonban Rose besétált a terembe és elkezdett énekelni, a szívroham kerülgetett. Majd kimondta a végszót: Boldog Szülinapot Zakikám - hát igen, neki Zaki vagyok xD-! Erre mindenki rám mosolygott, megveregette a vállamat. Továbbiakban semmi nem történt, egészen addig amíg ki nem csöngettek. Roseal és Aliceel a szokásos reggeli rituális WC-zésünket elvégezve vissza somfordáltunk a terembe, majd hirtelen berobbant az ajtón Risa, nekilökött a falnak - eltörte vagy három bordámat xD - és megropogtatott. Kávé és Foxi szintén a nyakamba ugrottak ők csak olyan kedélyes gyilkos fejjel, hatalmas vigyorral a képükön. Jó, telt múlt a nap, mindenki rám köszönt, akivel találkoztam. Majd szépen hazasétáltam és a Nagyi fogadott egy hatalmas adag palacsintával, tisztelettel nekem a kis 15 évesnek... Leültem leckét csinálni, az Alice In Wonderland már nem ment könnyen, azt most fogom mindjárt befejezni... Tesóm egyszer csak eltűnt a lakásból, majd tíz perc múltán újra előkerült egy nagy doboz Mercivel. Szépen felbontottuk és békésen szemezgettünk belőle majd ő elpályázott a szobámból. 
  Kb. öt perce, hallom, hogy csöng a kapucsengő, és nevelőfaterom feljön. Ő is adott puszi-puszi minden, és előhúzott a szatyrából egy elég tekintélyes méretű tortát... Hát el leszek látva édességekkel az bizti...

Mi a tanulság? Ha az embernek születésnapja van, menjen bukósisakban iskolába!

Kijelentkeztem :D

Nincsenek megjegyzések: