Ollé! Mi zajlott ma az iskolában... Ha nem mesélem, el se hiszitek x'D Először is, angol óra szüneteiben, elkezdtünk örültködni xD Óó Aliceal azzal szórakoztunk, hogy karatés mozdulatokkal vertük egymást, körben Rose végig videozott... Nekem is van az anyag de megesküdtem Alice drágának, hogy nem hozom nyilvánosságra... Pedig megérné x'D Mindegy... T_T A lényeg... hogy amikor jöttünk le matekról a harmadikról - vagyis nem a harmadik csak én hívom úgy ;D - történt egy bizonyos ,,incidens"... Foxival és Kávéval - új becenév Bogi xD -, az történt, hogy elkezdtünk verekedni drága jó Foxi nénivel... És mivel Foxi alacsonyabb mint én vagyok, ezért erőfölényben voltam. A mérleget vissza billenti, hogy Foxival ott volt a Kávé, aki meg nálam nagyobb... szal elég gázos xD Úgy nézett ki, hogy én ütöttem Foxit az ellenőrzőmmel, Ő pedig engem, Kávéval karöltve... Aztán kis szünet állt be, mert közben vigyáztunk, le ne essünk. Mikor éppen az első emelet fordulójában voltunk, észre se vettük mi történt. Az történt, hogy Foxi meg én mentünk elől, Kávé meg mögöttünk. És meg akart ütni a hülyéje az ellenőrzőjével, de én leléptem a fokról, Kávé rosszul lépett, és kaszkadőröket megszégyenítő pontossággal, szaltózott egyet, majd elterült a földön. Csak kicsivel ez után vettem észre, hogy drága jó Kávé cipője lerepült, és beszállt a kukába - De' Ja vu -, gyorsan kikaptam és ledobtam mellé... Foxival azt hittük, valami komolyabb baja esett, viszont Kávét annyira mélyen érintette ez a zuhanás, hogy még vagy öt perceg fetrengett a földön könnyektől küszködve. De nem azért sírt mert eltörte valamilyét, hanem azért mert annyira röhögött, mint Foxi és én... Tíz perc múlva még mindig ott sírtunk a röhögéstől...
Röviden szólva kellemes nap volt a mai, röhögés szempontból! Holnap pedig Free Hug és Lááájk*-* Aztán Go Sakuzaka x'D
Arti kijelentkezik x'''D
2 megjegyzés:
Örök hálaaa!!^-^ Peidg azt hittem az ígéreted ellenére felteszed...-,- XD De nem!*-*
És a Zakáról meg ami utánn és előtte történt nincs bejegyzés!!=(=( Pedig azis mekkora volt!! XD Meg a Szombat...Én nem csináltam semmit!! '-' *ártatlan tekintet*
Óóó, de, hogy nem!
Megjegyzés küldése