Yo-Minna!
Kedves olvasók! Itt az újabb fergeteges epizód a magánéletemből xD 18.-án ugyanis teljesült az álmom! Eljutottam egy The Grenma koncertre. Fantasztikus volt. Az hagyján, hogy beszéltem Csongiékkal, lefény képezkedtem Dórival és kértem tőle autogrammot, de a koncert alatt amikor mindenki felvonult a színpadra a Néni alatt, csórtam magamnak Gitár pengetőtt! *-* Vhijiii*_______* A pengető valami fántásztikus! Imádom, gyünyürűű!! *_____* Bocsi az érthetetlen szavakért és mondatokért, csak túlságosan fel vagyok pörögve xD (LL) Chuu
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése