2013. május 7., kedd

Jesszus

Te jószagú úr isten mennyire régen jártam erre...

Normál esetben sokáig időznék, írkálnék, olvasgatnék és sírnék az eddigi bejegyzéseken, de most küldetésem van, úgyhogy nincs időm. Olvasni az életemet úgysem olvassák annyian, asszem... Nem tudom, mindegy. Majd ha lesz kis szabadidőm írok persze, abszolúte, de most küldetés van és nincs idő. Puszi nektek :D

Nincsenek megjegyzések: