El is jött a holnap... Kétszer is x'D Segáz... Még mindig nem tudom, hogy miről írjak... Kicsit megkésve, de szerintem betolok egy Szilveszteri élménybeszámolót x'D
Na szóval...~
2o1o. 12. 31.
Kettőre beszéltünk meg találkozót a lányokkal az Örsre, de én úgy döntöttem, még előtte elmegyek és veszek egy Beugró-társasjátékot, hogy ne unatkozzunk este :D Úgy gondoltam, hogy fél egykor elindulok, fél kettőre odaérek, megveszem a játékot, és kicsoszogok a megállóba, DE nem így lett... Kereken 1-re értem ki. Elslattyogtam a Játékboltba, és megvettem a játékot, 13: 10-re végeztem... -.-' Jó van, mondom, kisétálok a megállóba nem lesz semmi gáz... Összesen 42 percet álltam úgy, hogy a szar is megfagyott bennem... A lábaimban az ÖSSZES sejt véglegesen elhalt. Mikor Foxi befutott már kockaszarrá fagytam... Végre együtt volt a csapat, Risát leszámítva, aki csak fél négyre jött... Delilahhal, és Foxival szépen feltámolyogtunk a Sugár "Páb"-ba másfél órányi biliárdozásra. Foxi nem játszott, mert a Dákó nagyobb mint ő maga... x'D Delilahhal kegyetlenül lejátszottunk négy (?) játszmát...~Nem emlékszem pontosan~ Az elsőt megnyertem, a másodikat, köbö a negyedik lökésből elb*sztam... A harmadikat Delilah vesztette el, a negyediket meg nem fejeztük be, mert mennünk kellett Risáért... Foxi lelécelt, mert a szülei kijelentették, hogy három után nem járkálhat, mert még fejbe lövik egy petárdával... Tök reális, tényleg... Na mindegy. Sikeresen leálltunk Delilahhal a Sugár első emeletén, a hídnál, és vártunk. A korlátnál lent egy patkáról vastűk állnak ki, azzal a céllal, hogy a galambok ne tudjanak oda leszállni. Delilah nézegette a tűket, aztán gondolkodó arccal hozzám fordult és feltette a kérdést:
- Te, ezek most azért vannak ott, hogy a hülye gyerekek felszúródjanak?
Már jó volt a hangulatunk, amikor végreeee befutott Risa. Mikor láttunk a hídtól, hogy éppen sétál be az áruházba úgy éreztük nem hagyhatjuk annyiban, és elbujtunk... Lazán elsétált mellettünk...
Szépen felcsücsükéltünk egy buszra, és teljes nyugalommal indultunk Delilahhoz. Első dolgunk volt, mikor megérkeztünk, hogy betegyünk valami zenét, aztán mindenki elterpeszkedett a kanapén, és/vagy a fotelekben. Kikönyörögtem, hogy leüljünk megnézni a Valami Amerika 2-t. Nagyjából a film közepénél befutott Foxi, akit kivételesen elhoztak a szülei... Gratulálok... Mindegy. Mikor elértünk a filmben a bizonyos "Rendőrök és Kurvák táncához" Foxi szemei kikerekedtek. A film végeztével beizzítuttuk az Xboxot és úgy döntöttünk egy röpke Gutiar Heroval kezdünk. Delilah -mivel övé a ketyere- már fél profin tolta, utána Risa kapta meg a gitárt, és egy nagyon egyszerű szám elején rögtön kifújjolták. Utána következett az ember, aki Xbox-al a kezében született, és új jár a keze mint a propeller, az ember, a HŐS, Foxi. HA-TAL-MAS ledöbbenésünkre, őt is kivágták a játékból!!! Olyannyira sokkot kaptunk, hogy percekig, csak ültünk és néztünk. Aztán jöttem én, aki Foxi teljesítménye után úgy gondolta őt is pillanatok alatt kib*sszák a játékból, de meg kellett döbbennem... Nem sípoltak ki, őszinte megrendülésem ellenére. SŐT 95% százalékon teljesítettem! Mindannyiunknak ott esett le az álla, és bár hiába bizonygattam, hogy életemben most van először a kezem ilyen izé nem hittek nekem. Mindegy, ő bajuk... Befutott Delilah haverja, és ellátott minket némi takarmánnyal ~Mustáros csirke nyámi~, aztán leálltunk Beugró társasozni. Jókat röhögtünk, és a játék végeztével bevetettük magunkat a Lips éneklős Xbox játék rejtelmeibe... Ezzel elütöttük az időt, éjfélig. És ekkor jött a nap fénypontja, a pezsgőzés. Hát Foxit még gyerekpezsgőre sem tudtuk rávenni. Ő buborékos pia szűz és nem akarta beáldozni magát. Én úgy ittam a gyerekpezsgőt, mint egy igazi törzspiás, üvegből xD :D A pezsgőzés végeztével szépen felmásztunk az emeletre ráköszöntünk Delilah szüleire, aztán visszatértünk alulra, és mindenki muffinozni, meg beszélgetni kezdett. Én békésen néztem, hogy hogy rajzol Delilah, kettőnkről képet... :D Telt múlt az idő. Kb hajnal háromkor beállítottak Foxi szülei, hogy hazaviszik... Azelőtt lelépett Delilah barátnője is, így hárman maradtunk... Kb. négykor úgy döntöttünk, végre elhúzunk aludni...
Másnap reggel kilenc-tíz óra táján ébredtünk, és bekapcsoltuk a Disney csatornát >=D Hát... Ott ragadtunk x'D Délután kettőig néztünk valami gyökér filmet, majd jól beszarattam Risát. Megijesztettem a fürdőszobában x'D Szerencsétlen ember, egy percben háromszor kapott háromoldali szívrohamot... Hehe xD
Köszönöm, hogy végigolvastad >=D
Ú.Í.: Ha jót akarsz magadnak, ne mond, hogy a padlófűtéses fürdőszobában akarsz aludni xD ;D Hidd el tapasztalat xD
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése