Békésen csücsükélek a gépem előtt, tesóm a másik szobájában a haverjával... Békésen próbálok a Draculára összpontosítani, amit még ma este be kellene fejeznem, de nem fog menni... Mindegy... Ülök, olvasok, gondolkozom, msn-ezem... Bátyuskámék tombolnak szokás szerint... Iszonyú idegesítő, és nekem most nincs kedvem hallgatni a hülye techno zenét xD
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése