2010. december 22., szerda

Szeretem a Szerdákat!

Hello, híveim!

Örvendek, hogy újra látom a fejeteket! Az előző bejezés, törölve, vagyis már megoldottam! Sok minden történt mostanában, pozitív negatív... Minden! Nem tudom, mit kellene írnom... Sosincs kedvem éppen írni, amikor írhatnék... Amikor beszóltak a buszon, vagy amikor elzarándokoltunk az Ikeába Aliccel, akkor se volt kedvem. Most a tegnapi ajándékozásról, vagy a ma délutánról kellene írnom, de fáradt vagyok...>< Úgyhogy, most így jártatok... Akik ott voltak a Sugarban azoknak üzenem: Pucsítás <3 Ikeában Alicenak: Vigyázz pia automata!

Asszem lépek is, mert ma nem vagyok beszámítható... Kéne fürödnöm is még xD Na mindegy, dobbantok... totál behülyültem a fáradtságtól!

Puszi^^

1 megjegyzés:

Dorisz írta...

:D Örülök hogy végre valami pozitív!!:D
Álltalában velem is ez szokott lenni hogy amikor lenne miről se időm se kedvem, most h beteg vagyok most meg írok, bezzeg nincs miről...XDXD Na sebaj, a lényeg hoyg mi emlékszünk mik történtek és csak mi tudjuk...;)
Ui: Akkor is én vagyok a Sugar WC-jéből az óriáskerék tetejéről repdeső csajszi!!X3