2012. január 19., csütörtök

Katekyo Hitman Reborn, avagy mi ez a cumis őrület?

No!

El is kezdeném.
Tehát, eme szent napon 2012.január 19-edikén, végre utánajártam és be tudtam fejezni a KHR-t. A cumis képet még Kedden tettem közzé, mert rám jött a jelölhetnék, és éppen Esőlángban égtem, úgyhogy szépen bejelölgettem, hogy kicsoda melyik típusnak, Alias cuminak felel meg. A beosztásban segédkezett Rika, aki egy nagy örömteli: Leszarom, de enyém a VIHAR kiáltással esett nekem, mikor feldobtam az ötletet...~

Az Arcobaleno Cumik^^
Nade csapjunk is bele! Tehát.
Rögtön az első pont, maga a Család kifejezése a bejegyzésben. A Család, a Vongola Family, azaz a történetben szereplő legnagyobb és legerősebb Maffia család. Csak, hogy tiszta legyen...
A cumik, babákhoz tartoznak:
Itt zárójelben teszem hozzá, hogy, ha babákat testesítenénk meg, akkor Delilah egy szemétláda lenne, Echo és én, pedig előszeretettel csicskáztatnánk Risát minden mennyiségben... .D
Az Arcobalenok

A cumik gyakorlatilag teljesen ugyan olyanok mint a gyűrűk a sorozatból. Hét fajta van, és mindegyikhez tartozik egy-egy láng is.
Risa kapta a Felhő cumit és Gyűrűt, ami a lila. Feladata úgy megvédeni a családot, hogy mégis független marad tőlük.
Alice kapta a Köd cumit és Gyűrűt, ami a sötétkék. Feladata, hogy csatában összezavarja az ellenséget.
Kazu, azaz jómagam kaptam az Eső cumit és Gyűrűt (mivel az Eső baba és az Eső őrző a két kedvenc karakterem az egészből, ezért lecsaptam eme prominens titulusra, bocsi >_<), ami a világoskék. Feladatom, hogy elmossam az összes vitát és veszekedést a Családban.
Delilah, kapta a Villám cumit és Gyűrűt (Lamboci után szabadon, ugyebár), ami a zöld. Feladata, hogy csatákban legelsőként küzdjön és elhárítsa a támadásokat.
A Nap cumit és Gyűrűt Echo érdemelte ki, ez ugyebár a Citromsárga. Feladata a saját testével védeni a többieket az ellenségtől.
A Vihar cumit és Gyűrűt Rika kapta, ez a piros. Feladata, a csaták középpontjában a kíméletlen és dühös támadás.
És végül, de nem utolsósorban az Ég cumi és Gyűrű, melyek narancsszínben pompáznak (irigykedem is rendesen, de sem az Ég babákat sem az Ég Gyűrű birtokosát (Aki a Vongola vezére) nem szeretem annyira...). Feladata összetartani és elfogadni a többieket. Mindig önfeláldozó, és maga elé helyezi az Őrzőit.
A Cumi, amelyik szürke és olyan gomolygó kigyószerű bigyómigyók vannak a belsejében egy igen különleges darab, Rosie érdemelte ki. Feladata neme egyszerűséggel rendet tartani a többi baba között. Elméletileg az az igazi Eső cumi, de pontosan sajna nem tudom. Elég misztikus darab... :D


Azt hiszem, hogy ennyi lenne. A beosztásról kérdezhettek nyugodtan, szívesen válaszolok.
A gyűrűk
Az őrzők .D




Jóéjszakát^^

Givro Eterna Amicizia.~

3 megjegyzés:

Risa írta...

aztagyűrűt hibari őrzi nem? Miért?T-T Már megint csalom a férjem?T-T

Foxy írta...

Dejó *o* Én sosem tudtam bejezni a KHR-t xD Maradjunk annyiban, hogy kemény 20 részt+ a belphegorosakat láttam :'D

Dorisz írta...

Arról is írsz egy bejegyzést, hogy ki miért lett az ami? Csak mert végül pont az nem derült ki...x"D