Huh, hát hol is kezdjem!?
Nah, nyugi, nyugi semmi gáz nincsen, csak tegnap eleresztettem magam és megint nekiálltam írni. A harmadik fejezet már félig kész állapotban hever az íróasztalomon és azt hiszem folytatni fogom végre a Rémálom sorozatot. Bár az még nem egészen biztos... xD Az előző, amit az álomvilágomról írtam, azt nem tudom egyszerűen folytatni... Nem jön az ihlet. Rohadj meg Pirati...
Mai bejegyzésünk célja, azonban az, hogy... *TÜDÜ* hogy is tudok én írni. Kell egy megfelelő depressziós/mérges idegállapot, hogy logisztikai összerakó képességem a frappáns skálát súrolja. Notehát! Mint említettem tegnap sikerült lemennem Bétába, és írni, közben a szokásos felállás szerint depressziós zenéket hallgattam, hogy el ne múljon az érzés. Találtam egy videót. Egy lány utolsó mondatait...
Na azon elsírtam magam.
Elmeséltem ezt anyukámnak, mikor kb fél kettőkor aludni küldött, és mondta, hogy Örül, hogy az ő lánya is olyan érzékeny mint ő maga. Én ezen csak nevetni tudtam és bólintani. Aztán egy nagyon hosszú kb egy órás beszélgetés következett anya és lánya között. Imádom az ilyeneket, mert nagyon jó anyukámmal beszélni.
Elmeséltem neki, hogy mit szoktam néha mondani. Legalábbis lehet, hogy nem a 9.z-nek, de egy barátnőm, Kumi teljesen kétségbe volt esve, hogy a szülei el fognak válni. Kérte, hogy meséljek az enyémekről, és én csak annyit mondtam "Szeretem Édesanyámat. Mindennél jobban. Hiszen apám nincsen." nem értette, hogy miért nincs apám, hát elmeséltem neki, hogy hogy váltak el, és hogy utáltam meg.
Anyuval folytatott további beszélgetés alatt, megemlítettem neki azt is, hogy szerepjátékozás közben is a karaktereim nagy többségének nincsen/meghalt/meg kell ölni az apját. Anya csak nevetett, és én is. Elmeséltem neki mindent, mi történik velem, mit érzek, mikről szoktunk beszélgetni a barátokkal.
Sok ember nem érti, hogy hogy alakítottam ki ilyen kapcsolatot anyukámmal. Igazából én se tudom, de egyszerűen nem érzem, hogy bármit el kellene előle titkolnom és erre azt mondta, hogy ez tök jó!
Fuhh... xD Nem tudom miért írtam le. Csak egyszerűen baromi jól esett x3
Szeretem az anyukámat nagyon.
Konbawa.~
Kijelentkezem ^^
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése